Pärimuslikud pärastlõunad perega

Pärimuslikud pärastlõunad perega

 

 

Pärimuslikud pärastlõunad peredele jätkuvad!
Laupäeviti 24. oktoobril, 28. novembril, 12. detsembril 2015

14.00 – 16.00  Tallinna vanalinnas, Vene tn 6

 

Mis saab olla toredam kui koos laulmine, jutustamine, tantsimine ja  mängimine oma ema või isaga, õe või vennaga, vanaema või vanaisaga!

Pärimuslikud pärastlõunad pakuvad peredele võimalust kulgemiseks aastaringis ühise tegevuse kaudu ja asjatundlike eestvedajate juhtimisel.


Osalevatel peredel on võimalus osaleda nii laulmises, tantsimises, näputöödes ja muudes tegevustes

- oktoobris rahvamuusika ja tantsimine, valmistumine mardi- ja kadrisanditamiseks;

- novembris laulumängud, talvised laulud ja lood;

- detsembris, mõistatamine, valmistumine jõuluajaks;

- jaanuaris perepärimus, tulevasest küünla- ja vastlapäevast;

- veebruaris rahvarõivad, valmistumine kevade vastuvõtmiseks;

- märtsis kevadised laulud, tulevasest jüripäevast;

- aprillis laulumängud, kevadistest pühadest.

 

Võimalus tähistada ühiselt 2015. aastal hingedepäeva, mardipäeva, 

2016. aastal paastumaarjapäeva, jüripäeva!


Eestvedajad
: Leanne Barbo (rahvalaul, rahvapillid, pillimuusika, pärimustants), Maria Vessmann (pillimuusika, rahvalaul), Kreete Viira (rahvalaul, laululumängud), Juhan Uppin (pillimuusika ja meeste laulud), Ene Lukka-Jegikjan (rahvalaul, laulumängud).

 

Registreerumine ja lähem teave:

Ene Lukka-Jegikjan (56240043,

Pärimuslikud pärastlõunad perega
Constructive approach to web building needs also what is the best web hosting to be well established. It's definitely first-class service they provide top web hosting companies and that is what makes them outstanding in the field. I am confident about their ideas. Find top notch page of website hosting companies best full info more about UK hosting companies it is about best hosting website companies and reliable services, which guarantee 100% of servers after reading this article, I know much better companies hosting provider web and may suggest ideas about companies hosting web provider even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |