Avatud on kandideerimine laste ja noorte folkloorifestivalile "Zalvyne"

Leedus toimuvale festivalile on kandideerimine avatud 1. maini 2015!

  Avatud on kandideerimine laste ja noorte folkloorifestivalile "Zalvyne"!   Festivali toimumise aeg on 12.-15.06.2015 (koos saabumise ja lahkumisega, programm ise on 13.-14.06). Korraldajad pakuvad 3 ööd hostelis (toas 5-8 inimest) ning toitlustust. Transport on grupi enda poolt.   Tähtaeg 1.mai!   Saata grupi tutvustus ja audio-video-pildinäited aadressile es1 = 'mailto:minn'; es2 = ';a.kohjus@fo'; es3 = ';lkloorinoukog&'; es4 = '#117;.ee'; ts1 = 'minna.kohj&'; ts2 = '#117;s@folkloor'; ts3 = 'inoukogu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');minn[No SpaM]a.kohjus@folkloorinoukogu.ee Leedus toimuvale festivalile on kandideerimine avatud 1. maini 2015! While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs.
Avatud on kandideerimine laste ja noorte folkloorifestivalile "Zalvyne"

Leedus toimuvale festivalile on kandideerimine avatud 1. maini 2015!

 

Avatud on kandideerimine laste ja noorte folkloorifestivalile "Zalvyne"!

 

Festivali toimumise aeg on 12.-15.06.2015

(koos saabumise ja lahkumisega, programm ise on 13.-14.06).


Korraldajad pakuvad 3 ööd hostelis (toas 5-8 inimest) ning toitlustust.

Transport on grupi enda poolt.

 

Tähtaeg 1.mai!

 
Saata grupi tutvustus ja audio-video-pildinäited aadressile

Avatud on kandideerimine laste ja noorte folkloorifestivalile "Zalvyne" Leedus toimuvale festivalile on kandideerimine avatud 1. maini 2015!
While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs. This is the fact, that there are exellent best website hosting companies available, but they are hard to find at first place. They are competent and concerned about best hosting website companies for all AraWeb Co Ltd. I read it all and understood web hosting in UK companies fully. Their position is really strong and they know well what is really important mostly for long time use. I used web hosting UK companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |