2015. aasta Võru Folkloorifestival alustab tantsupäevaga!

XXI Võru Folkloorifestival „Millest rikkad, sellest helded“ ise toimub küll juulikuus, aga kuna seda tantsurikkust on heldelt jagada, siis juba homme, kolmapäeval, 29.aprillil teeb festival Võru kesklinnas tantsuga algust, tähistades nii ka rahvusvahelist tantsupäeva.

  Kesklinna pargis purskkaevu lähedal esinevad nii laste kui täiskasvanute rahvatantsurühmad. Koos pealtvaatajatega on võimalik tantsida läbi soojendus iga-aastasele Võru festivali kuulsale tänavatantsule. On ju Võru festival ennast esitlenud ka kui päri(mu)stantsu koht. Lisaks tantsimisele saab samas ka punuda väepaelu.  Tantsupäeval tutvustatakse lähemalt sel suvel juba oma pika traditsiooniga kolmandasse aastakümnesse astuva  Võru Folkloorifestivali „Millest rikkad, sellest helded“ kava ja külalisi, kes seegi kord on lubanud kohale tulla mitmetelt kaugetelt maadelt eri ilmakaartest.  8.-12.juulini toimuva XXI Võru Folkloorifestivali piletite eelmüük Piletilevis on juba alanud, praegu saab näiteks festivali passi veel  20 euroga. Võimalik on osta ka päevapileteid ja avakontserdi pääsmeid.   Võru Folkloorifestival kuulub UNESCO juures tegutseva ülemaailmse folkloorifestivalide ühenduse CIOFF ® (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts) kalendrisse. Rohkem ja aja jooksul ühe täienevat teavet tänavu 8.-12.juulini aset leidva XXI Võru Folkloorifestivali „Millest rikkad, sellest helded“  kohta saab kodulehelt http://www.vorufolkloor.ee/     Lisainfo:   Festivali kõneisik  Maire Udras  56664292   Festivali koordinaator  Tiia Must   XXI Võru Folkloorifestival „Millest rikkad, sellest helded“ ise toimub küll juulikuus, aga kuna seda tantsurikkust on heldelt jagada, siis juba homme, kolmapäeval, 29.aprillil teeb festival Võru kesklinnas tantsuga algust, tähistades nii ka rahvusvahelist tantsupäeva. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting in UK companies and discover best companies.
2015. aasta Võru Folkloorifestival alustab tantsupäevaga!

XXI Võru Folkloorifestival „Millest rikkad, sellest helded“ ise toimub küll juulikuus, aga kuna seda tantsurikkust on heldelt jagada, siis juba homme, kolmapäeval, 29.aprillil teeb festival Võru kesklinnas tantsuga algust, tähistades nii ka rahvusvahelist tantsupäeva.

 

Kesklinna pargis purskkaevu lähedal esinevad nii laste kui täiskasvanute rahvatantsurühmad. Koos pealtvaatajatega on võimalik tantsida läbi soojendus iga-aastasele Võru festivali kuulsale tänavatantsule. On ju Võru festival ennast esitlenud ka kui päri(mu)stantsu koht. Lisaks tantsimisele saab samas ka punuda väepaelu. 

Tantsupäeval tutvustatakse lähemalt sel suvel juba oma pika traditsiooniga kolmandasse aastakümnesse astuva 

Võru Folkloorifestivali „Millest rikkad, sellest helded“ kava ja külalisi, kes seegi kord on lubanud kohale tulla mitmetelt kaugetelt maadelt eri ilmakaartest. 

8.-12.juulini toimuva XXI Võru Folkloorifestivali piletite eelmüük Piletilevis on juba alanud, praegu saab näiteks festivali passi veel  20 euroga. Võimalik on osta ka päevapileteid ja avakontserdi pääsmeid.

 

Võru Folkloorifestival kuulub UNESCO juures tegutseva ülemaailmse folkloorifestivalide ühenduse CIOFF ® (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts) kalendrisse.

Rohkem ja aja jooksul ühe täienevat teavet tänavu 8.-12.juulini aset leidva XXI Võru Folkloorifestivali „Millest rikkad, sellest helded“  kohta saab kodulehelt http://www.vorufolkloor.ee/

 

 

Lisainfo:

 

Festivali kõneisik 

Maire Udras 

56664292

 

Festivali koordinaator 

Tiia Must

 

2015. aasta Võru Folkloorifestival alustab tantsupäevaga! XXI Võru Folkloorifestival „Millest rikkad, sellest helded“ ise toimub küll juulikuus, aga kuna seda tantsurikkust on heldelt jagada, siis juba homme, kolmapäeval, 29.aprillil teeb festival Võru kesklinnas tantsuga algust, tähistades nii ka rahvusvahelist tantsupäeva.
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting in UK companies and discover best companies. If I Googled about web hosting UK companies then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. The link is generally describing companies hosting provider web, it is absolutely worth click here for UK area best web hosting leads me always to new understanding what is a web hosting service so sometimes clear system they have well written guidelines of web service hosting and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |