15. mail Haapsalus- muinasjutukonverents „Vii mind vikerkaare pääle“

Konverents toimub 15. mail, kell 10.00 Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3).

  Neljandat korda toimuv konverents kannab sel korral alateemat „Vii mind vikerkaare pääle“. Tegemist on värsireaga Ernst Enno luuletusest „Juss päikesele“. Haapsalus elanud poeedil on tänavu juunis 140. sünniaastapäev. Tema lastele ja täiskasvanutele kirjutatud luuletused jutustavad nii otseses kui kaudses tähenduses muinasjutte, kirjaniku poeetiline vaade maailma asjadele toob lugeja argiste mõtete juurest selleni, mis elus oluline on. Rõõmuks endale ja lapsele võiks talle lugeda Ernst Enno ja teiste kirjanike loomingut, lugeda-jutustada muinasjutte. Kuidas seda paremal võimalikul moel teha ja mil kombel ise juttude maailmaga teadlikumalt sõbraks saada, sellest kõnelevad Pille Kippar, Piret Päär, Jaanika Palm, Janika Kronberg, Krista Kumberg, Mathura, Juhani Püttsepp ja Risto Järv. Muinasjutte illustreerib liivakunstnik Madli Luuk. Konverentsile ootame raamatukogutöötajaid, laste lugemisjuhte – lapsevanemaid, lasteaedade ja koolide õpetajaid, loovtegevuse- ja huvijuhte, noorsootöötajaid, kirjanike, illustraatoreid ning kõiki teisi huvilisi. Konverentsist osavõtt on tasuta. Konverentsi töökeel on eesti keel. Ootame kõiki tervituskohvile alates kell 9.00. Lõuna on omal kulul. Konverentsile registreerimine alates 4.maist. Lisainformatsioon: Facebookis Konverents toimub 15. mail, kell 10.00 Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3). First impression was that they offer fair-minded quality web top hosting companies without bells and whistles.
15. mail Haapsalus- muinasjutukonverents „Vii mind vikerkaare pääle“
Konverents toimub 15. mail, kell 10.00
Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3).

 

Neljandat korda toimuv konverents kannab sel korral alateemat „Vii mind vikerkaare pääle“. Tegemist on värsireaga Ernst Enno luuletusest „Juss päikesele“.

Haapsalus elanud poeedil on tänavu juunis 140. sünniaastapäev. Tema lastele ja täiskasvanutele kirjutatud luuletused jutustavad nii otseses kui kaudses tähenduses muinasjutte, kirjaniku poeetiline vaade maailma asjadele toob lugeja argiste mõtete juurest selleni, mis elus oluline on.

Rõõmuks endale ja lapsele võiks talle lugeda Ernst Enno ja teiste kirjanike loomingut, lugeda-jutustada muinasjutte. Kuidas seda paremal võimalikul moel teha ja mil kombel ise juttude maailmaga teadlikumalt sõbraks saada, sellest kõnelevad Pille Kippar, Piret Päär, Jaanika Palm, Janika Kronberg, Krista Kumberg, Mathura, Juhani Püttsepp ja Risto Järv. Muinasjutte illustreerib liivakunstnik Madli Luuk.


Konverentsile ootame raamatukogutöötajaid, laste lugemisjuhte – lapsevanemaid, lasteaedade ja koolide õpetajaid, loovtegevuse- ja huvijuhte, noorsootöötajaid, kirjanike, illustraatoreid ning kõiki teisi huvilisi.


Konverentsist osavõtt on tasuta.

Konverentsi töökeel on eesti keel.


Ootame kõiki tervituskohvile alates kell 9.00. Lõuna on omal kulul.


Konverentsile registreerimine alates 4.maist.


Lisainformatsioon: Facebookis

15. mail Haapsalus- muinasjutukonverents „Vii mind vikerkaare pääle“ Konverents toimub 15. mail, kell 10.00 Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3).
First impression was that they offer fair-minded quality web top hosting companies without bells and whistles. Third argument is that best website hosting companies not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of the best website hosting for reading Hosting by araweb.co.uk it is about companies web hosting services and reliable services, which guarantee 100% of good care so their well-balanced approach to companies web hosting provider is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |