Vähemusrahvuste ja Jõgevamaa pärimuspidu „Kultuuriruumi rikkus“ 2015

Eesti Folkloorinõukogu korraldab järjekordse Eestimaa vähemusrahvuste ja Jõgevamaa ühise pärimuspeo „Kultuuriruumi rikkus“, mis toimub 26. septembril kell 19.00 Palamuse Rahvamajas.

Foto: Eino Pedanik  Sarnast koosviibimist peetakse Eesti Folkloorinõukogu eestvedamisel alates 2008. aastast ning selle peoga tähistatakse rahvuste päeva. Omakultuuri tundmine on võtmeks teiste rahvuste mõistmisel ning heaks eelduseks suhtlemisel paljukultuurilises riigis. Eestis elab hetkel üle 190 erineva rahvuse.    Peol tutvustavad oma pärimust ersad, marid, udmurdid, baśkiirid ning Jõgevamaa pärimuskultuuri tundjad ja huvilised. Ühiselt lauldakse osalevate rahvuste laule ja tantsitakse pärimustantse, pakutakse oma rahvustoite ja näidatakse rahvuslikku käsitööd.       ÜLESKUTSE! Ootame pärimuspeole oma paikkonna/ kogukonna pärimust tundvaid ja esitavaid seltse, tantsu- ja folkloorirühmi, ansambleid ja pillimehi Jõgevamaalt!   Täpsem teave Ene Lukka-Jegikjan Eesti Folkloorinõukogu +372 56 240 043  es1 = 'mailto:ene.lukka&'; es2 = '#45;jegikjan@fo&'; es3 = '#x6c;kloorinoukog'; es4 = '17;.ee'; ts1 = 'ene.lukka-'; ts2 = 'jegikjan@folkl&'; ts3 = '#x6f;orinoukogu'; ts4 = '.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+ts4+' ');ene.[No SpaM]lukka-jegikjan@folkloorinoukogu.ee   Ivar Vinkmann Palamuse Rahvamaja 776 0535 es1 = 'mailto:vinkman&#'; es2 = 'x6e;@gmail.com'; ts1 = 'vinkmann@gma'; ts2 = '9;l.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');vink[No SpaM]mann@gmail.com         Sündmust toetab Kultuuriministeerium. Eesti Folkloorinõukogu korraldab järjekordse Eestimaa vähemusrahvuste ja Jõgevamaa ühise pärimuspeo „Kultuuriruumi rikkus“, mis toimub 26. septembril kell 19.00 Palamuse Rahvamajas. When looking for excellent service and expert advice web top hosting companies offers outstanding possibilities.
Vähemusrahvuste ja Jõgevamaa pärimuspidu „Kultuuriruumi rikkus“ 2015
Eesti Folkloorinõukogu korraldab järjekordse Eestimaa vähemusrahvuste ja Jõgevamaa ühise pärimuspeo „Kultuuriruumi rikkus“, mis toimub
26. septembril kell 19.00 Palamuse Rahvamajas.
Vähemusrahvuste ja Jõgevamaa pärimuspidu „Kultuuriruumi rikkus“ 2015
Foto: Eino Pedanik

 

Sarnast koosviibimist peetakse Eesti Folkloorinõukogu eestvedamisel alates 2008. aastast ning selle peoga tähistatakse rahvuste päeva. Omakultuuri tundmine on võtmeks teiste rahvuste mõistmisel ning heaks eelduseks suhtlemisel paljukultuurilises riigis. Eestis elab hetkel üle 190 erineva rahvuse. 

 

Peol tutvustavad oma pärimust ersad, marid, udmurdid, baśkiirid ning Jõgevamaa pärimuskultuuri tundjad ja huvilised. Ühiselt lauldakse osalevate rahvuste laule ja tantsitakse pärimustantse, pakutakse oma rahvustoite ja näidatakse rahvuslikku käsitööd.  

 

 

ÜLESKUTSE!

Ootame pärimuspeole oma paikkonna/ kogukonna pärimust tundvaid ja esitavaid seltse, tantsu- ja folkloorirühmi, ansambleid ja pillimehi Jõgevamaalt!

 

Täpsem teave


Ene Lukka-Jegikjan

Eesti Folkloorinõukogu

+372 56 240 043 

 

Ivar Vinkmann

Palamuse Rahvamaja

776 0535

 

 

 

 


Sündmust toetab Kultuuriministeerium.

Vähemusrahvuste ja Jõgevamaa pärimuspidu „Kultuuriruumi rikkus“ 2015 Eesti Folkloorinõukogu korraldab järjekordse Eestimaa vähemusrahvuste ja Jõgevamaa ühise pärimuspeo „Kultuuriruumi rikkus“, mis toimub 26. septembril kell 19.00 Palamuse Rahvamajas.
When looking for excellent service and expert advice web top hosting companies offers outstanding possibilities. I found deductively, that companies web hosting services is the foundation for website. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of what is a web hosting service for article top quality for hosting web in UK, this is araweb.co.uk it is about web hosting company and reliable services, which guarantee 100% of position is really strong and they know well what is really important mostly for long time use. I used web hosting companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |