FOTOKONKURSS "MINU EHE JAANIPÄEV"

Pärimuspidu BALTICA 2016 kutsub kõiki jäädvustama ehedaid hetki oma pere või paikkonna jaanipäevast.

  Väärtustagem jaaniaja tavasid ja paikkonna pärimust! Selleks püüdke fotole oma jaaniõhtu, mõni tore komme või tegevus, mida seltskonnas ette võtate või päris ehe emotsioon inimestelt teie ümber sel jaaniööl.   Kuidas ja millega tähistate jaanipäeva? Kas meenub mõni vana komme, mida teie kandis jaaniajal tehtud? Kus kandis õnnestub jaaniööl leida jaanimardikaid või sõnajalaõit? Mis tants või mäng teeb teie jaaniõhtu elavaks ja milline jaaniroog kutsub naabrigi kohale? Tee foto ja saada kasvõi kohe jaaniõhtul: es1 = 'mailto:kr&#'; es2 = 'x69;stin.viljam'; es3 = 'aa@folkloori'; es4 = '10;oukogu.ee'; ts1 = 'kristin.viljama&'; ts2 = '#x61;@folkloori'; ts3 = 'noukogu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');kris[No SpaM]tin.viljamaa@folkloorinoukogu.ee Lisa juurde oma nimi, kontaktid, jaanipäeva pidamise koht ja foto pealkiri/selgitus. Tabatud hetki ootame hiljemalt 30. juuniks 2015. Fotosid jagame imetlemiseks BALTICA kodulehel ja sotsiaalmeedia kaudu. Järgmiseks aastaks pannakse kokku ka pärimusliku jaanipäeva fotonäitus. Kõik fotode saatjad on kutsutud 2016. aasta jaaniajal festivalile Pärimuspidu BALTICA ja parimaid pilte premeeritakse pärimuslike meenetega.   Kaunist jaaniaega! BALTICA 2016 korraldusmeeskond Pärimuspidu BALTICA 2016 kutsub kõiki jäädvustama ehedaid hetki oma pere või paikkonna jaanipäevast. When looking for excellent service and expert advice best web hosting companies offers outstanding possibilities.
FOTOKONKURSS "MINU EHE JAANIPÄEV"

Pärimuspidu BALTICA 2016 kutsub kõiki jäädvustama ehedaid hetki oma pere või paikkonna jaanipäevast.

 

Väärtustagem jaaniaja tavasid ja paikkonna pärimust! Selleks püüdke fotole oma jaaniõhtu, mõni tore komme või tegevus, mida seltskonnas ette võtate või päris ehe emotsioon inimestelt teie ümber sel jaaniööl.

 

  • Kuidas ja millega tähistate jaanipäeva?
  • Kas meenub mõni vana komme, mida teie kandis jaaniajal tehtud?
  • Kus kandis õnnestub jaaniööl leida jaanimardikaid või sõnajalaõit?
  • Mis tants või mäng teeb teie jaaniõhtu elavaks ja milline jaaniroog kutsub naabrigi kohale?


Tee foto ja saada kasvõi kohe jaaniõhtul:

Lisa juurde oma nimi, kontaktid, jaanipäeva pidamise koht ja foto pealkiri/selgitus.


Tabatud hetki ootame hiljemalt 30. juuniks 2015. Fotosid jagame imetlemiseks BALTICA kodulehel ja sotsiaalmeedia kaudu.

Järgmiseks aastaks pannakse kokku ka pärimusliku jaanipäeva fotonäitus.

Kõik fotode saatjad on kutsutud 2016. aasta jaaniajal festivalile Pärimuspidu BALTICA ja parimaid pilte premeeritakse pärimuslike meenetega.

 

Kaunist jaaniaega!

BALTICA 2016 korraldusmeeskond

FOTOKONKURSS "MINU EHE JAANIPÄEV" Pärimuspidu BALTICA 2016 kutsub kõiki jäädvustama ehedaid hetki oma pere või paikkonna jaanipäevast.
When looking for excellent service and expert advice best web hosting companies offers outstanding possibilities. Probably because they tell complex ideas of web hosting best companies in really simple terms, it is definitely worth of reading. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best website hosting for article click here for UK area best web hosting new knowledge about best hosting website companies is cool, specially if clear system everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting in UK companies and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |