Setu ja peipsivene jõulud Eesti Vabaõhumuuseumis

9. jaanuaril 2016 tutvustab Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talspühade laulude ja tantsudega.

Talsipühad ja talvised svjatkad   Millal? 9. jaanuaril 2016, kell 11-16 Kus? Eesti Vabaõhumuuseumis (Vabaõhumuuseumi tee 12 Tallinn) Enamus slaavlasi ja õigeusklikud setud tähistavad jõule ka vana kalendri järgi 6. ja 7. jaanuaril. Kogu talviste pühade periood – svjatkad – kestab aga kuni 19. jaanuarini ehk ristimise päevani. Sel ajavahemikul ei tehta tööd vaid rõõmustatakse Kristuse sündimise üle ja käiakse ka naabritele kristoslaavitamise näol tähtsat sündmust kuulutamas. Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega tutvustab koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talsipühade laulude ja tantsudega.  Vaata lähemalt: http://evm.ee/est/sundmused/uritused.e/talsipuhad-ja-talvised-svjatkad/710 9. jaanuaril 2016 tutvustab Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talspühade laulude ja tantsudega. While searching for in depth information about best web hosting companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Setu ja peipsivene jõulud Eesti Vabaõhumuuseumis
9. jaanuaril 2016 tutvustab Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talspühade laulude ja tantsudega.

Talsipühad ja talvised svjatkad  

Millal? 9. jaanuaril 2016, kell 11-16

Kus? Eesti Vabaõhumuuseumis (Vabaõhumuuseumi tee 12 Tallinn)


Enamus slaavlasi ja õigeusklikud setud tähistavad jõule ka vana kalendri järgi 6. ja 7. jaanuaril. Kogu talviste pühade periood – svjatkad – kestab aga kuni 19. jaanuarini ehk ristimise päevani. Sel ajavahemikul ei tehta tööd vaid rõõmustatakse Kristuse sündimise üle ja käiakse ka naabritele kristoslaavitamise näol tähtsat sündmust kuulutamas.


Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega tutvustab koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talsipühade laulude ja tantsudega. 

Setu ja peipsivene jõulud Eesti Vabaõhumuuseumis 9. jaanuaril 2016 tutvustab Eesti Folkloorinõukogu vähemusrahvuste töörühm oma kogukondadega koljada kombestikku, seto leelokoo "Sõsarõ" aga hoiab pidutuju talspühade laulude ja tantsudega.
While searching for in depth information about best web hosting companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles I really enjoyed reading of web hosting best companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. Therefore I included about which web hosting is best for article UK company araweb.co.uk leads me always to new understanding UK web hosting companies so sometimes endurance and business class after reading this article, I know much better what is web hosting service and may suggest ideas about web hosting service even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |