2012 - Loomine

2012 - Loomine

 

Rahvuskultuuri edasikestmiseks on vaja:

  • traditsioone, mis tagavad järjepidevuse;
  • positiivseid väliseid impulsse, mis kindlustavad innovatsiooni;
  • individuaalseid loovaid andeid, kes on võimelised traditsioone ja uuendusi sünteesima ning lisama midagi olulist ka omalt poolt.

Teema-aasta pöörab tähelepanu loovale tegevusele. Sellega seoses on oluline luua side omakandi pärimusega, leida uusi pärimuskultuuri alaseid väljundeid  erinevate algatuste kaudu ja kasutada loovalt meie rikkalikku kultuuripärandit (improvisatsioon traditsioonis). See aitab mitmekesistada valdkonda, kaasata uusi sihtrühmi ja tõsta pärimuskultuuri alast teadlikkust.

 

2012. aastal tähistavad oma loomise 20.aastapäeva Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu, 10.aastapäeva CIOFF® Eesti Noortekoda ning 25.aastapäeva rahvusvaheline folkloorifestival BALTICA.

 

Sõnad: Põltsamaa kihelkond, H III 15, 527 (1), 1883

Viis: Jüri kihelkond (laulnud Mari Põldmäe 1957.aastal)

Laulab Igor Tõnurist

Salvestus: Baltica 2010 Tallinna peakontsert

2012 - Loomine
Essential idea would be find best web hosting companies and figure out are they best performing in terms of reliability. We found out that company capable of what is the best web hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. I think it is enormous difference in which is the best web hosting companies link www.araweb.co.uk it's recognized brand with satisfying web hosting best companies always rigorously seeking right crafted quality mostly for long time use. I used web hosting in the UK companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |