24. jaanuaril esilinastub "Suur tamm"!

Eesti Folkloorinõukogu on lõpetanud järjekordse suurprojekti- animatsioon "Suur tamm", mille esilinastus leiab aset 24. jaanuari pärimuslikul pärastlõunal!

„Suur tamm“ on peamiselt eesti ja karjala pärimuses levinud lugu, mis on rohkem kui 2000 aastat vana. See on tuntud üle kogu Eesti, vähem kagu piirkonnas. Hilisemal ajal on laul „Suurest tammest“ sagedasti esinenud koos teiste lauludega ning arenenud neidude kosjafantaasiaks. Lauluainest on kasutatud nii „Kalevipojas“ kui ka „Kalevalas“.    Tule ole esimene, kelle silmad näevad lugu Suurest tammest!   Esilinastus toimub pärimusliku pärastlõuna raames, kus seekordseteks teemadeks on südakuu jutud, eesti ja ersa laulud, laulumängud, tantsud, kolmekuninga- ja küünlapäevast, meisterdamine. Eestvedajad: Natalia Ermakov ja Ene Lukka-Jegikjan Kaasa: küünal, kerget toidupoolist ühisele lauale   Sündmus: Pärimuslik pärastlõuna Aeg: 24. jaanuar, kell 14.00 Koht: Tallinna Rahvaülikooli suur saal (Vene tn 6, II korrus) Pilet: 6 eurot Eesti Folkloorinõukogu on lõpetanud järjekordse suurprojekti- animatsioon "Suur tamm", mille esilinastus leiab aset 24. jaanuari pärimuslikul pärastlõunal! This is the fact, that there are exellent top web hosting companies available, but they are hard to find at first place.
24. jaanuaril esilinastub "Suur tamm"!

Eesti Folkloorinõukogu on lõpetanud järjekordse suurprojekti- animatsioon "Suur tamm", mille esilinastus leiab aset 24. jaanuari pärimuslikul pärastlõunal!


„Suur tamm“ on peamiselt eesti ja karjala pärimuses levinud lugu, mis on rohkem kui 2000 aastat vana. See on tuntud üle kogu Eesti, vähem kagu piirkonnas.

Hilisemal ajal on laul „Suurest tammest“ sagedasti esinenud koos teiste lauludega ning arenenud neidude kosjafantaasiaks.

Lauluainest on kasutatud nii „Kalevipojas“ kui ka „Kalevalas“. 

 

Tule ole esimene, kelle silmad näevad lugu Suurest tammest!

 

Esilinastus toimub pärimusliku pärastlõuna raames, kus seekordseteks teemadeks on südakuu jutud, eesti ja ersa laulud, laulumängud, tantsud, kolmekuninga- ja küünlapäevast, meisterdamine.

Eestvedajad: Natalia Ermakov ja Ene Lukka-Jegikjan
Kaasa:
 küünal, kerget toidupoolist ühisele lauale


 

Sündmus: Pärimuslik pärastlõuna

Aeg: 24. jaanuar, kell 14.00

Koht: Tallinna Rahvaülikooli suur saal (Vene tn 6, II korrus)

Pilet: 6 eurot

24. jaanuaril esilinastub "Suur tamm"! Eesti Folkloorinõukogu on lõpetanud järjekordse suurprojekti- animatsioon "Suur tamm", mille esilinastus leiab aset 24. jaanuari pärimuslikul pärastlõunal!
This is the fact, that there are exellent top web hosting companies available, but they are hard to find at first place. It may be not leisure reading, but web companies hosting top is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. Website reliability depends so much on best website hosting companies for article recommend this company for UK web hosting because they offer reliable services, I experienced best web hosting website and am convinced of their quality good care everyday usage is really what matters. Therefore see companies web hosting services and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |