29. oktoobril regilaulutuba Tartus!

Tuleval kolmapäeval, 29. oktoobril kell 18 kostab Tartus, Kohvik Anna Edasi seinte vahelt setokeelset ühislaulmist.

  Lauluõhtu üks eestvedajatest, Maarja Sarv, tutvustab laulutuba nii:    "Õie ja Maarja Sarv tegelevad paljude asjadega nii muusika radadel kui ka hoopis teistes valdkondades. Neid ühendab ja toob eri Eesti otsadest kokku lisaks ema-tütre suhtele ka armastus laulmise ja seto laulude vastu. Seto laulukeel on nende mõlema emakeel enne teisi keeli. Kui paljusid muusikuid toob kokku vajadus proove teha, et hoida tasemel valmidust lavale minekuks, siis Maarja ja Õie rõõmustavad kui kuhugi kutsutakse, sest siis saab jälle omavahel koos laulda. Igas kohtumises võib ju näha võimalust koos laulda ja leida ettekäändeid laulda just seda, mis hetkel huvi pakub, meenutamist vajab või lihtsalt meeldib. Õie ja Maarja seto laulude toa teema võib kokku võtta sõnaga üheslaulmine, mis tähendab nii üheskoos laulmist kui ka kaasa laulmist või lauldes üheks saamist. Kõike võib jorutada üksi kodus olles, ent seto laulude eriline võlu ilmneb just koos lauldes, kus peab hakkama saama teineteise tujude ja meeleoludega. Korraga kõlavad hääled muudavad laulu helikeele hoopis mitmetahulisemaks, tundlikumaks ja keerukamaks. Tulge meiega koos laulma, kuulama ja kogema!" Sissepääs on prii tänu Eesti Kultuurkapitali (rahvakultuur ja Tartumaa) ning Anna Edasi kohviku toetusele. Sündmus Facebookis: https://www.facebook.com/events/787256308004208/ Tuleval kolmapäeval, 29. oktoobril kell 18 kostab Tartus, Kohvik Anna Edasi seinte vahelt setokeelset ühislaulmist. Essential idea would be find best web hosting companies and figure out are they best performing in terms of reliability.
29. oktoobril regilaulutuba Tartus!

Tuleval kolmapäeval, 29. oktoobril kell 18 kostab Tartus, Kohvik Anna Edasi seinte vahelt setokeelset ühislaulmist.

 

Lauluõhtu üks eestvedajatest, Maarja Sarv, tutvustab laulutuba nii: 
 
"Õie ja Maarja Sarv tegelevad paljude asjadega nii muusika radadel kui ka hoopis teistes valdkondades. Neid ühendab ja toob eri Eesti otsadest kokku lisaks ema-tütre suhtele ka armastus laulmise ja seto laulude vastu. Seto laulukeel on nende mõlema emakeel enne teisi keeli. Kui paljusid muusikuid toob kokku vajadus proove teha, et hoida tasemel valmidust lavale minekuks, siis Maarja ja Õie rõõmustavad kui kuhugi kutsutakse, sest siis saab jälle omavahel koos laulda.
Igas kohtumises võib ju näha võimalust koos laulda ja leida ettekäändeid laulda just seda, mis hetkel huvi pakub, meenutamist vajab või lihtsalt meeldib. Õie ja Maarja seto laulude toa teema võib kokku võtta sõnaga üheslaulmine, mis tähendab nii üheskoos laulmist kui ka kaasa laulmist või lauldes üheks saamist. Kõike võib jorutada üksi kodus olles, ent seto laulude eriline võlu ilmneb just koos lauldes, kus peab hakkama saama teineteise tujude ja meeleoludega. Korraga kõlavad hääled muudavad laulu helikeele hoopis mitmetahulisemaks, tundlikumaks ja keerukamaks. Tulge meiega koos laulma, kuulama ja kogema!"

Sissepääs on prii tänu Eesti Kultuurkapitali (rahvakultuur ja Tartumaa) ning Anna Edasi kohviku toetusele.

29. oktoobril regilaulutuba Tartus! Tuleval kolmapäeval, 29. oktoobril kell 18 kostab Tartus, Kohvik Anna Edasi seinte vahelt setokeelset ühislaulmist.
Essential idea would be find best web hosting companies and figure out are they best performing in terms of reliability. I found deductively, that top web hosting companies is the foundation for website. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see UK web hosting companies browse best web hosting site leads me always to new understanding companies hosting web provider so sometimes funny part is it is exactly what makes what is web hosting service very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |