5. Tartu traditsioonilise tantsu festival

Eesti rahvatantsud on seekordse tantsufestivali läbivaks teemaks. Huvilised saavad põhjaliku ülevaate tantsudest, mida tavatseti tantsida külapidudel Eestis 19. sajandi teisel poolel ja 20. sajandi alguses. 21. sajandi alguseni on paljud nendest tantsudest olnud armsad eestlaste jaoks. Oleks hea, kui nii mõnedki unustatud rahvatantsud ärkaksid oma uuele elule - õpitoad pakuvavad selleks rohkelt võimalusi ja äratundmisrõõmu.

  Millal? 29.-30.oktoober 2011 Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)   Kontserdid ja õpitoad toimuvad Tiigi seltsimaja suures saalis 2. korrusel. Seekord on ka keldrisaal rahvamuusikasõprade päralt, kus saab samuti pilli mängida ja tantsida. Olete oodatud lustima ja õppima!   Ajakava 17.33 Sireli 19.00 Setu tantsude õpituba 20.30 Lõuna-Eesti tantsude õpituba 22.00 Põhja-Eesti tantsude õpituba 23.30 Kihnu tantsude õpituba 1.00 Tuulelõõtsutajad 2.00 Koosmusitseerimine 2.00 Vennakese ja Martin Müller, talveajale üleminek 3.00 Koosmusitseerimine 7.22 Päikese tervitamine Sissepääs 5 eurot Korraldaja: MTÜ Noorte Rahvakultuuriselts Sinimaniseele koostöös Tiigi Seltsimajaga Toetavad Tartu Linnavalitsus ja SA Tartu Kultuurkapital Lisateave  +372 5560 2102  www.sinimaniseele.ee Traditsioonilise tantsu festival Eesti rahvatantsud on seekordse tantsufestivali läbivaks teemaks. Huvilised saavad põhjaliku ülevaate tantsudest, mida tavatseti tantsida külapidudel Eestis 19. sajandi teisel poolel ja 20. sajandi alguses. 21. sajandi alguseni on paljud nendest tantsudest olnud armsad eestlaste jaoks. Oleks hea, kui nii mõnedki unustatud rahvatantsud ärkaksid oma uuele elule - õpitoad pakuvavad selleks rohkelt võimalusi ja äratundmisrõõmu. Simple, yet really professionally explained hosting web top companies, I really enjoyed reading it.
5. Tartu traditsioonilise tantsu festival
Triinu Nutt
Eesti rahvatantsud on seekordse tantsufestivali läbivaks teemaks.
Huvilised saavad põhjaliku ülevaate tantsudest, mida tavatseti
tantsida külapidudel Eestis 19. sajandi teisel poolel ja 20. sajandi
alguses. 21. sajandi alguseni on paljud nendest tantsudest olnud
armsad eestlaste jaoks. Oleks hea, kui nii mõnedki unustatud
rahvatantsud ärkaksid oma uuele elule - õpitoad pakuvavad selleks
rohkelt võimalusi ja äratundmisrõõmu.

 

Millal? 29.-30.oktoober 2011

Kus? Tiigi Seltsimajas (Tiigi 11, Tartu)

 

Kontserdid ja õpitoad toimuvad Tiigi seltsimaja suures saalis 2.
korrusel. Seekord on ka keldrisaal rahvamuusikasõprade päralt, kus
saab samuti pilli mängida ja tantsida.


Olete oodatud lustima ja õppima!

 

Ajakava
17.33 Sireli
19.00 Setu tantsude õpituba
20.30 Lõuna-Eesti tantsude õpituba
22.00 Põhja-Eesti tantsude õpituba
23.30 Kihnu tantsude õpituba
1.00 Tuulelõõtsutajad
2.00 Koosmusitseerimine
2.00 Vennakese ja Martin Müller, talveajale üleminek
3.00 Koosmusitseerimine
7.22 Päikese tervitamine

Sissepääs 5 eurot

Korraldaja: MTÜ Noorte Rahvakultuuriselts Sinimaniseele koostöös Tiigi
Seltsimajaga

Toetavad Tartu Linnavalitsus ja SA Tartu Kultuurkapital


Lisateave 

+372 5560 2102 

www.sinimaniseele.ee

5. Tartu traditsioonilise tantsu festival

Traditsioonilise tantsu festival

5. Tartu traditsioonilise tantsu festival Eesti rahvatantsud on seekordse tantsufestivali läbivaks teemaks. Huvilised saavad põhjaliku ülevaate tantsudest, mida tavatseti tantsida külapidudel Eestis 19. sajandi teisel poolel ja 20. sajandi alguses. 21. sajandi alguseni on paljud nendest tantsudest olnud armsad eestlaste jaoks. Oleks hea, kui nii mõnedki unustatud rahvatantsud ärkaksid oma uuele elule - õpitoad pakuvavad selleks rohkelt võimalusi ja äratundmisrõõmu.
Simple, yet really professionally explained hosting web top companies, I really enjoyed reading it. I don't think it is trivial question, because best website hosting companies truly matters when you have website with heavy load. I am confident about their ideas. Find top notch page of best web hosting website it is absolutely worth UK company araweb.co.uk leads me always to new understanding what is web hosting service so sometimes top service mostly for long time use. I used web hosting company for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |