Aasta viimane regilaulutuba kuu loomise päeval

Sellekordse regilaulutoa loob ja laulab Janika Oras. Janika on oma juurtelt ja elupaigult nii põhja- kui lõunaeestlane, praegugi töötab Tartus, Eesti Rahvaluule Arhiivis, elab Tartust lõuna pool ja õpetab pärimuslaulu Tallinnas.

  Millal? 13.detsember 2012 kell 18.00-20.00 Kus? 19. sajandi Tartu Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)   Kolga-Jaani kihelkonna valis Janika regilaulutuppa peamiselt Marie Sepa tõttu, kes on üks säravamaid hääli meie vanadelt regilaulusalvestustelt. Pealegi mõjuvad Kolga-Jaani viisid tänapäeval oma liikuvuse ja meloodilisusega ilusate ja erilistena. Marie Sepast on meieni jõudnud rohkem kui ainult hääl - ta on ise arhiivile kirjutanud oma elust ja maailmast. Regilaulutoas jutustab Janika laulude vahele lugusid Mariest ja teistest Kolga-Jaani laulikutest. Regilaulutuba Sellekordse regilaulutoa loob ja laulab Janika Oras. Janika on oma juurtelt ja elupaigult nii põhja- kui lõunaeestlane, praegugi töötab Tartus, Eesti Rahvaluule Arhiivis, elab Tartust lõuna pool ja õpetab pärimuslaulu Tallinnas. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting companies and discover best companies.
Aasta viimane regilaulutuba kuu loomise päeval
Maarja Aigro
Sellekordse regilaulutoa loob ja laulab Janika Oras. Janika on oma juurtelt ja elupaigult nii põhja- kui lõunaeestlane, praegugi töötab Tartus, Eesti Rahvaluule Arhiivis, elab Tartust lõuna pool ja õpetab pärimuslaulu Tallinnas.

 

Millal? 13.detsember 2012 kell 18.00-20.00

Kus? 19. sajandi Tartu Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)

 

Kolga-Jaani kihelkonna valis Janika regilaulutuppa peamiselt Marie Sepa
tõttu, kes on üks säravamaid hääli meie vanadelt regilaulusalvestustelt.
Pealegi mõjuvad Kolga-Jaani viisid tänapäeval oma liikuvuse ja
meloodilisusega ilusate ja erilistena. Marie Sepast on meieni jõudnud
rohkem kui ainult hääl - ta on ise arhiivile kirjutanud oma elust ja
maailmast. Regilaulutoas jutustab Janika laulude vahele lugusid Mariest ja
teistest Kolga-Jaani laulikutest.

Regilaulutuba

Aasta viimane regilaulutuba kuu loomise päeval Sellekordse regilaulutoa loob ja laulab Janika Oras. Janika on oma juurtelt ja elupaigult nii põhja- kui lõunaeestlane, praegugi töötab Tartus, Eesti Rahvaluule Arhiivis, elab Tartust lõuna pool ja õpetab pärimuslaulu Tallinnas.
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting companies and discover best companies. We found out that company capable of web hosting best companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. Therefore solid foundation for web top hosting companies for reading araweb.co.uk has good hosting article base it is about hosting web service and reliable services, which guarantee 100% of absolute quality and well structured presentation about the best hosting site which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |