Abimaterjalid

Kujundus

Pärimuspidu Baltica tunnuskujunduse on loonud Eleonoora Silluta

 

Logo ja kujundus on inspireeritud loodusest, suvest, pärimusest ja kaunitest paikadest Eestimaal.

Tunnuskujunduse loovad 7 eri liiki taime, millel on erinevate pärimuslike uskumuste kohaselt väge, tervist ja head õnne ennustavad võimed.

 

Siin on leitavad ja allalaaditavad vabaks kasutamiseks meie osalejatele ja koostööpartneritele Baltica logo ja teised failid.

Logo (.jpg 66,6Kb), Tunnuslause (.jpg 96,8Kb), Logod (.pdf 0,6Mb), Kuupäevad (.png 0,2Mb), Facebooki päis (.png 0,3Mb), Eestimaa jaaniõhtud (.jpg 0,1Mb), Eestimaa jaaniõhtud_nimekiri (.jpg 2,0Mb), Jaaniõhtud plakat_tühi (.jpg 1,7Mb).
Abimaterjalid

Pärimusliku jaaniõhtu inspiratsiooniks


Pärimuslike jaaniõhtute korraldamiseks soovitame järgmiseid laule ja laululehti ning inspiratsiooni rahvapärimusest ja soovituslikku kirjandust.

Materjalid kogutud pärimuskoolitusteks.

 

Eesti regilaulude andmebaas: http://www.folklore.ee/regilaul/andmebaas/?op=1

Harjumaa jaanilaulud: http://folklore.ee/~taive/Harjumaa_jaanilaulud/

Viljandimaa jaanilaulud: http://folklore.ee/~taive/Viljandimaa_jaanilaulud/

 

Eesti rahvamuusika antoloogia kalendri- ja kiigelaulud: http://www.folklore.ee/pubte/eraamat/rahvamuusika/ee/021-Tulge-tuld-hoidma


Tartumaa jaaniaja laulud (.pdf 0,3Mb), Järvamaa jaaniaja laulud (.pdf 0,3Mb), Jaaniaeg rahvapärimuses (.pdf 0,5Mb), Virumaa ja Harjumaa jaaniaja pärimus (.pdf 0,2Mb), Soovituslikud allikad (.pdf 0,2Mb), Pärnumaa jaaniaja laulud (.pdf 0,7Mb), Virumaa jaaniaja laulud (.pdf 58,3Kb).
Abimaterjalid
I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting companies and dicover best companies. They have more in one page than others have in five written on topic hosting UK web companies longer araweb.co.uk for best web hosting it is about companies web hosting services and reliable services, which guarantee 100% of customer service everyday usage is really what matters. Therefore see companies hosting web provider and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |