Algab regilaulutubade sügisene hooaeg!

Sügishooaja regilaulutubade avaõhtu toimub 1. oktoobril Tartus, kus lauldakse Celia Roosega metsalaule!

  Laulda ja kaasa mõelda ning öelda saab 1. oktoobri õhtul kell 18-20, Tartus Anna Edasi kohvikus (Tähe 20).   Celia Roose on hariduselt koorijuht-muusikapedagoog ja tegevuselt pärimusmuusik-õpetaja. Tema suureks armastuseks on eesti vanem laulukultuur ja selle loomulik jätkumine tänapäeval. Celia teadlik folkloorialane tegevus algas ansamblis Leigarid 1984. aastal. Oma esimeseks suureks eeskujuks ja õpetajaks peab ta Kristjan Toropit. Praegu töötab Celia TÜ VKAs pärimusmuusika õppejõuna ja Lüllemäe Põhikoolis muusika- ja kooriõpetajana ning õpib EMTA muusika doktorantuuris. Ta osaleb ansamblites Suurõ pilvõ, Sannalise ja Arrotajad ning on löönud kaasa Tormise-Jalaka-Kaljuste projektides „Eesti ballaadid“, „Eesti naiste laulud“, „Eesti meeste laulud“ jpm.   Laulutoa sissepääs on tänu Eesti Kultuurkapitali (rahvakultuur ja Tartumaa) ning Anna Edasi kohviku toetusele prii!   Tere tulemast! Sügishooaja regilaulutubade avaõhtu toimub 1. oktoobril Tartus, kus lauldakse Celia Roosega metsalaule! It's definitely not about low price of what is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of top web hosting companies reliability.
Algab regilaulutubade sügisene hooaeg!

Sügishooaja regilaulutubade avaõhtu toimub 1. oktoobril Tartus,
kus lauldakse Celia Roosega metsalaule!

 

Laulda ja kaasa mõelda ning öelda saab 1. oktoobri õhtul kell 18-20, Tartus Anna Edasi kohvikus (Tähe 20).

 

Celia Roose on hariduselt koorijuht-muusikapedagoog ja tegevuselt pärimusmuusik-õpetaja. Tema suureks armastuseks on eesti vanem laulukultuur ja selle loomulik jätkumine tänapäeval. Celia teadlik folkloorialane tegevus algas ansamblis Leigarid 1984. aastal.

Oma esimeseks suureks eeskujuks ja õpetajaks peab ta Kristjan Toropit.

Praegu töötab Celia TÜ VKAs pärimusmuusika õppejõuna ja Lüllemäe Põhikoolis muusika- ja kooriõpetajana ning õpib EMTA muusika doktorantuuris. Ta osaleb ansamblites Suurõ pilvõ, Sannalise ja Arrotajad ning on löönud kaasa Tormise-Jalaka-Kaljuste projektides „Eesti ballaadid“, „Eesti naiste laulud“, „Eesti meeste laulud“ jpm.

 

Laulutoa sissepääs on tänu Eesti Kultuurkapitali (rahvakultuur ja Tartumaa) ning Anna Edasi kohviku toetusele prii!

 

Tere tulemast!

Algab regilaulutubade sügisene hooaeg! Sügishooaja regilaulutubade avaõhtu toimub 1. oktoobril Tartus, kus lauldakse Celia Roosega metsalaule!
It's definitely not about low price of what is the best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of top web hosting companies reliability. It is truly remarkable company, which is dedicated to web top hosting companies and provides top notch services. They have more in one page than others have in five written on topic best web hosting website insight sure bet for UK hosting website it is interesting because best hosting website companies they describe is really informative and in depth overview of crafted quality I do not mind having more info about web hosting in UK companies but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |