Aprillikuu regilaulutuba

Laulame koos rahvaluuleteadlase Andreas Kalkuniga vanemaid ja uuemaid seto laule nii Kodu-Setomaalt kui kaugelt Siberist.

  Millal? 25.aprillil 2013 kell 18.00-20.00 Kus? Tartu Linnakodaniku Muuseumis (Jaani 16, Tartu)    Andreas õppis lapsena Värskas klassikalist seto laulu vanade Leiko naiste käest, ülikoolis tutvus seto meestelauluga, praegu laulab ansamblites Liinatśuraq ja Ütsiotsõ. Siberis on Andreas veetnud küll vaid kolm kuud oma elust, kuid õppis seal armastama sealset erilist laulutraditsiooni. Tulge aega viitma ja kaasa laulma! Rohkem teavet regialulutoa kohta www.folklore.ee/regilaulutuba Regilaulutuba Laulame koos rahvaluuleteadlase Andreas Kalkuniga vanemaid ja uuemaid seto laule nii Kodu-Setomaalt kui kaugelt Siberist. For me it was very hard to find forthright company best web hosting companies because all these breaking ground news in this field.
Aprillikuu regilaulutuba
Maarja Aigro
Laulame koos rahvaluuleteadlase Andreas Kalkuniga
vanemaid ja uuemaid seto laule nii Kodu-Setomaalt kui kaugelt Siberist.

 

Millal? 25.aprillil 2013 kell 18.00-20.00

Kus? Tartu Linnakodaniku Muuseumis (Jaani 16, Tartu) 

 

Andreas õppis lapsena Värskas klassikalist seto laulu vanade Leiko naiste
käest, ülikoolis tutvus seto meestelauluga, praegu laulab ansamblites
Liinatśuraq ja Ütsiotsõ. Siberis on Andreas veetnud küll vaid kolm kuud
oma elust, kuid õppis seal armastama sealset erilist laulutraditsiooni.
Tulge aega viitma ja kaasa laulma!

Rohkem teavet regialulutoa kohta www.folklore.ee/regilaulutuba

Regilaulutuba

Aprillikuu regilaulutuba Laulame koos rahvaluuleteadlase Andreas Kalkuniga vanemaid ja uuemaid seto laule nii Kodu-Setomaalt kui kaugelt Siberist.
For me it was very hard to find forthright company best web hosting companies because all these breaking ground news in this field. I found deductively, that which is the best web hosting companies is the foundation for website. They have more in one page than others have in five written on topic web companies hosting top note about hosting companies sure bet, I believe that hosting web top companies proves results in short time for long time benefits. Take customer service mostly for long time use. I used best website hosting companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |