August Pulst 124 Viljandis

Viiuli-, lõõtsa-, hiiukandle-, näppepilli-, parmupilli- ja torupilli- ja väikekandlemängijatele ning regilauljatele toimuvad päeval õpitoad/meistriklassid, kus on võimalik õppida uusi nippe, lugusid ja laule. Uusi muusikasõpru saab pealekauba ja torti saab ka!

  Millal? 12.jaanuar 2013 kell 12.00 Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi)   13.00 Eesti rahvapille tutvustav kontsert  Tarmo Noormaa: lõõtsad Sofia Joons: viiul, hiiu kannel, laul Anu Taul: torupill, laul 15.00 Laulumängude õpituba Annika Mändmaa ja Janne Suitsuga 17.00 Sünnipäevakontsert Õhtujuhid on Jaak Johanson ja Sofia Joons, kes muuseas toovad välja August Pulsti isiksuse ehk räägivad lähemalt ühest suurel pildil varju jäänud mehest. Õpitubade programm: Et paremini oma sünnipäevapidu korraldada soovime, et õpitoakülalised end registreeriksid enne 8. jaanuari. Õpitubades osalemine on tasuta. Pulst teeb välja!   Registreeru õpitubadesse SIIN   Lisateave: es1 = 'mailto:mar&'; es2 = '#101;@folk.ee'; ts1 = 'mare@folk.e'; ts2 = 'e'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');mare[No SpaM]@folk.ee +372 52 80 739         August Pulst 124 Viljandis Viiuli-, lõõtsa-, hiiukandle-, näppepilli-, parmupilli- ja torupilli- ja väikekandlemängijatele ning regilauljatele toimuvad päeval õpitoad/meistriklassid, kus on võimalik õppida uusi nippe, lugusid ja laule. Uusi muusikasõpru saab pealekauba ja torti saab ka! Decent technical systems are crucial in best web hosting companies and capable support is extremely important too.
August Pulst 124 Viljandis
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Viiuli-, lõõtsa-, hiiukandle-, näppepilli-, parmupilli- ja torupilli- ja väikekandlemängijatele ning regilauljatele toimuvad päeval õpitoad/meistriklassid, kus on võimalik õppida uusi nippe, lugusid ja laule. Uusi muusikasõpru saab pealekauba ja torti saab ka!

 

Millal? 12.jaanuar 2013 kell 12.00

Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi)

 

13.00 Eesti rahvapille tutvustav kontsert 
Tarmo Noormaa: lõõtsad
Sofia Joons: viiul, hiiu kannel, laul
Anu Taul: torupill, laul

15.00 Laulumängude õpituba Annika Mändmaa ja Janne Suitsuga

17.00 Sünnipäevakontsert
Õhtujuhid on Jaak Johanson ja Sofia Joons, kes muuseas toovad välja August Pulsti isiksuse ehk räägivad lähemalt ühest suurel pildil varju jäänud mehest.

Õpitubade programm:
Et paremini oma sünnipäevapidu korraldada soovime, et õpitoakülalised end registreeriksid enne 8. jaanuari. Õpitubades osalemine on tasuta. Pulst teeb välja!

 

Registreeru õpitubadesse SIIN

 

Lisateave:

+372 52 80 739      

 

August Pulst 124 Viljandis

August Pulst 124 Viljandis Viiuli-, lõõtsa-, hiiukandle-, näppepilli-, parmupilli- ja torupilli- ja väikekandlemängijatele ning regilauljatele toimuvad päeval õpitoad/meistriklassid, kus on võimalik õppida uusi nippe, lugusid ja laule. Uusi muusikasõpru saab pealekauba ja torti saab ka!
Decent technical systems are crucial in best web hosting companies and capable support is extremely important too. It's definitely first-class service they provide best web hosting website and that is what makes them outstanding in the field. The link is generally describing companies hosting web UK, full info which web hosting uk companies I read it two times and understood companies web hosting services much better. Now I have also broader info about best offers for my websites are all up now and are not breaking down. therefore companies web hosting provider really matters, whatever they say! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |