BALTICA 1995 - Kodu ja kodupaik

5.-9. juuli 1995

BALTICA 1995 - Kodu ja kodupaik
5.-9. juuli 1995
BALTICA 1995 - Kodu ja kodupaik

Festivalist võtsid osa 42 Eesti rühma ja 10 üksikpillimeest ning 12 külalisrühma Belgiast, Brasiiliast, Hollandist, Inglismaalt, Itaaliast, Leedust, Lätist, Soomest, Taanist ja USA-st.

Traditsiooniliselt toimusid Maapäevade raames folkloorifestivalid mitmetes maakondades - Seto leelopäev, Viljandimaa virred, Järva karap, Pärnumaa pirand. Linnapäeval ja Lõpupäeval toimusid aga suured kontserdid Tallinna erinevates paikades. Uudse mõttena ka Tallinna eri linnaosades - Nõmmel, Haaberstis, Mustamäel, Pelgulinnas, Pirital ja kesklinnas. Lisaks toimus ka lastehommik ja rahvakunstinäitus Matkamajas.

 

Helilõik ERR arhiivist: https://arhiiv.err.ee/vaata/53260

 

Festivali Peakorraldajad:
Eesti Folkloori Selts
CIOFF® Eesti Rahvussektsioon
Eesti Rahvakultuuri Arendus -ja Koolituskeskus

BALTICA 1995 - Kodu ja kodupaik 5.-9. juuli 1995
First impression was that they offer fair-minded quality what is the best web hosting without bells and whistles. While searching for in depth information about best web hosting website and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Sweet knowledge about web hosting in the UK companies at see article about best hosting providers therefore I use allways their services when I need companies hosting web UK clear understanding which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |