BALTICA 1998 - Oma ja ehtne

17.-22. juuli 1998

BALTICA 1998 - Oma ja ehtne
17.-22. juuli 1998

AVAPÄEV, 17. juuli
Sellel päeval toimusid mitmesugused avakontserdid ja folklooriüritused kaheksas maakonnas üle Eesti: Jõgeva-, Järva-, Ida-Viru-, Pärnu-, Saare-, Põlva-, Tartu- ja Viljandimaal.

 

BALTICA 1998 - Oma ja ehtne

MAAPÄEV, 18. juuli
Festivali avamisele järgnenud päeval toimusid eelnevalt mainitud maakondades folkloorifestivalid, kus esinesid nii kohalikud folkloorirühmad kui ka välisesinejad. Nii leidsid aset Veinisimman Põltsamaal, Järva Karap, Audru Veimevakk, Saare Simmel, Leelopäeva Kirmask, V Tartumaa Trallam ja XI Viljandi Virred.

PUHKEPÄEV, 19.juuli

PEALINNA PÄEV, 20. juuli
Sellel päeval toimusid kontserdid ja folklooriga seotud üritused Tallinna linnas: Raekoja platsil, mitmetes Tallinna linnaosades ja Sakala Keskuses.

 

BALTICA 1998 - Oma ja ehtne

EESTI PÄEV, 21. juuli
Toimusid paljude eesti- ja välismaiste folkloorirühmade kontserdid sealhulgas ka Suur Festivalikontsert Sakala keskuse peasaalis.

LÕPUPÄEV, 22. juuli
Festivali viimane päev sisustati Lastehommiku, vabaõhuesinemiste, rongkäigu ja lõppkontserdiga Sakala keskuses.

Peakorraldaja: Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu

Külalisi oli oodata järgmistest välisriikidest - Lätist, Leedust, Ukrainast, Soomest, Norrast, Islandilt, Portugalist, Prantsusmaalt, ŠŠveitsist, Senegalist, Nigeeriast, Taist, Peruust ja USAst. Peruust oli külas kolm inka muusikut, Nigeeriast tantsurühm, Senegalist pealinna Dakari tantsuinstituudi laulu ja tantsurühma.

 

Kokku osales festivalil 1700 esinejat, neist väliskülalisi 400.

Raadiosaade "Oma ja ehtne" salvestustelt saab kuulda 1998. aasta festivali väliskülalisi ja Eesti rühmade lõpukontserti:

https://arhiiv.err.ee/vaata/oma-ja-ehtne-folkoorifestival-baltica-1998

https://arhiiv.err.ee/vaata/oma-ja-ehtne-oma-ja-ehtne-rahvusvaheline-folkloorifestival-baltica-1998

Sirbis ilmus Ingrid Rüütli arutlus Baltica festivali taustast ja olemusest.

Lugeda saab SIIT!

BALTICA 1998 - Oma ja ehtne 17.-22. juuli 1998
I was really confused, because did not understand best hosting web companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. It may be not leisure reading, but the best website hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. I am confident about their ideas. Find top notch page of which web hosting UK companies longer AraWeb Co Ltd. I read it all and understood web hosting in the UK companies fully. Their absolute quality that is why I prefer competent hosting UK web companies and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |