BALTICA 2001 - Kuld on jäänud jälgedesse

5.-11. juuli 2001

6.-8. juulil toimusid festivali Maapäevad seitsmes erinevas paigas üle Eesti: Harju, Järva, Lääne-Viru, Pôlva, Pärnu, Saare ja Viljandi Maakondades ning Tartu linnas. 9.-10. juulil leidsid aset Pealinna päevad. BALTICA 2001 oli pühendatud järgmiste aja- ja kultuurilooliste tähtpäevade tähistamisele: V Eesti Baltica (1989, -92, -95, -98); 15 aastat esimesest rahvusvahelisest folkloorifestivalist Eestis (I Viru Säru 1986); 10 aastat ülemaailmses folklooriliikumises CIOFF®i täisliikmena; 10 aastat Eesti ja teiste Balti riikide taasiseseisvumisest. Eesmärgid pärimuskultuuri väärtustamine; paikkondlike kultuuritraditsioonide eripära säilitamine, nende järjepidevuse hoidmine ja arendamine; folklooripärandi tutvustamine ja propageerimine; teiste rahvaste kultuuri tutvustamine ja rahvusvaheliste sidemete edendamine.  Peakorraldaja: Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu Maapäevade korraldajad: kohalike festivalide toimkonnad koostöös maakonna- ja linnavalitsustega (Harju maakond, Põlva maakond, Pärnu linn ja maakond, Saare- ja Hiiumaakond, Tartu linn ja maakond, Viljandi maakond ja Lääne-Viru maakond). Pealinna päevade korraldaja: Talinna Kultuuriväärtuste Amet koostöös festivali korralduskomitee, Rahvakultuuri Keskuse ja Eesti Folkloori Seltsiga.   HELI! Meenuta 2001. aasta Balticat kuulates raadiosaadet OMA JA EHTNE: https://arhiiv.err.ee/vaata/oma-ja-ehtne-baltica-2001/similar-196384 5.-11. juuli 2001 Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it.
BALTICA 2001 - Kuld on jäänud jälgedesse
5.-11. juuli 2001

6.-8. juulil toimusid festivali Maapäevad seitsmes erinevas paigas üle Eesti: Harju, Järva, Lääne-Viru, Pôlva, Pärnu, Saare ja Viljandi Maakondades ning Tartu linnas.
9.-10. juulil leidsid aset Pealinna päevad.

BALTICA 2001 oli pühendatud järgmiste aja- ja kultuurilooliste tähtpäevade tähistamisele:

  • V Eesti Baltica (1989, -92, -95, -98);
  • 15 aastat esimesest rahvusvahelisest folkloorifestivalist Eestis (I Viru Säru 1986);
  • 10 aastat ülemaailmses folklooriliikumises CIOFF®i täisliikmena;
  • 10 aastat Eesti ja teiste Balti riikide taasiseseisvumisest.

Eesmärgid

  • pärimuskultuuri väärtustamine;
  • paikkondlike kultuuritraditsioonide eripära säilitamine, nende järjepidevuse hoidmine ja arendamine;
  • folklooripärandi tutvustamine ja propageerimine;
  • teiste rahvaste kultuuri tutvustamine ja rahvusvaheliste sidemete edendamine. 
BALTICA 2001 - Kuld on jäänud jälgedesse

Peakorraldaja: Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu

Maapäevade korraldajad: kohalike festivalide toimkonnad koostöös maakonna- ja linnavalitsustega (Harju maakond, Põlva maakond, Pärnu linn ja maakond, Saare- ja Hiiumaakond, Tartu linn ja maakond, Viljandi maakond ja Lääne-Viru maakond).

Pealinna päevade korraldaja: Talinna Kultuuriväärtuste Amet koostöös festivali korralduskomitee, Rahvakultuuri Keskuse ja Eesti Folkloori Seltsiga.

 

HELI! Meenuta 2001. aasta Balticat kuulates raadiosaadet OMA JA EHTNE:

https://arhiiv.err.ee/vaata/oma-ja-ehtne-baltica-2001/similar-196384

BALTICA 2001 - Kuld on jäänud jälgedesse 5.-11. juuli 2001
Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it. I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. I am confident about their ideas. Find top notch page of top web hosting companies leading click for web hosting companies therefore I use allways their services when I need hosting web top companies endurance and business class that is why I prefer competent web hosting in UK companies and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |