CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents

18.-20.mai 2012 toimub Moostes CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents, mis on iga-aastane kokkusaamine Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Suurbritannia ja Iirimaa folklooriliikumise eestvedajatele.

  Esimesel päeval kohtuvad Põhja-Euroopa sektore noortekodade liikmed, et ühiselt analüüsida noorte rolli pärimuskultuuris ning tutvustada üksteisele oma riigis läbiviidavaid tegevusi ja materjale. Teisel päeval toimuvat üldkoosolekut juhib Olga Maloney - CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori president. Juttu tuleb rahvusvaheliste folkloorifestivalidega seonduvatest probleemidest, pärimuskultuuri õpetamisest sektori erinevates riikides ning pärimuskultuuri valdkonna üldolukorrast. Õhtu lõpul on  külalistel võimalik näha ja kuulata folkloorirühma Käokirjas ning pillimehi Lõõtspilliseltsist. Viimasel päeval toimub arutelu UNESCO vaimse kultuuripärandi kaitse konventsiooni teemadel Eestis ja teistes riikides, vestlust juhib Rahvakultuuri Keskuse vaimse pärandi spetsialist Jane Kalajärv. CIOFF®i PE kevadkonverents 18.-20.mai 2012 toimub Moostes CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents, mis on iga-aastane kokkusaamine Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Suurbritannia ja Iirimaa folklooriliikumise eestvedajatele. While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs.
CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents
18.-20.mai 2012 toimub Moostes CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents, mis on iga-aastane kokkusaamine Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Suurbritannia ja Iirimaa folklooriliikumise eestvedajatele.

 

Esimesel päeval kohtuvad Põhja-Euroopa sektore noortekodade liikmed, et ühiselt analüüsida noorte rolli pärimuskultuuris ning tutvustada üksteisele oma riigis läbiviidavaid tegevusi ja materjale.

Teisel päeval toimuvat üldkoosolekut juhib Olga Maloney - CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori president. Juttu tuleb rahvusvaheliste folkloorifestivalidega seonduvatest probleemidest, pärimuskultuuri õpetamisest sektori erinevates riikides ning pärimuskultuuri valdkonna üldolukorrast. Õhtu lõpul on  külalistel võimalik näha ja kuulata folkloorirühma Käokirjas ning pillimehi Lõõtspilliseltsist.

Viimasel päeval toimub arutelu UNESCO vaimse kultuuripärandi kaitse konventsiooni teemadel Eestis ja teistes riikides, vestlust juhib Rahvakultuuri Keskuse vaimse pärandi spetsialist Jane Kalajärv.

CIOFF®i PE kevadkonverents

CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents 18.-20.mai 2012 toimub Moostes CIOFF®i Põhja-Euroopa sektori kevadkonverents, mis on iga-aastane kokkusaamine Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Suurbritannia ja Iirimaa folklooriliikumise eestvedajatele.
While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs. I really enjoyed reading of the best web hosting companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. They explained it in plain English with simple analogies, it makes top web hosting companies at absolutely best hosting in the UK therefore I use allways their services when I need hosting web top companies top service and well structured presentation about best website hosting companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |