CIOFF®

CIOFF® on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunstiorganisatsioonide Nõukogu (LE CONSEIL INTERNATIONAL DES ORGANISATIONS DE FESTIVALS DE FOLKLORE ET DÀRTS TRADITIONNELS)

CIOFF®i geograafiline struktuur CIOFF®i liikmesriigid on jaotunud sektoritesse, neid on kokku 6: Põhja-Ameerika, Ladina-Ameerika, Aasia ja Okeaania, Kesk-Euroopa, Lõuna-Euroopa ja Aafrika ning Põhja-Euroopa. Sektorid koosnevad rahvussektsioonidest. Põhja-Euroopa sekrorisse kuuluvad Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Iirimaa ja Suurbritannia.    CIOFF®i juhtimine ja töökorraldus Kõrgeim juhtiv organ on CIOFF®i MAAILMAKONGRESS, mis toimub igal aastal erinevatel mandritel. CIOFF®i poliitikat kavandab juhatus (president, 2 asepresidenti, peasekretär ja varahoidja). Täidesaatvaks organiks on TÄITEVBÜROO, mille moodustavad mitmed KOMISJONID (juriidiline-, festivalide-, rahandus- ja kultuurikomisjon) ning alalised ja ajutised TÖÖRÜHMAD (laste- ja noorte-, Folkloriada – ülemaailmse folkloorifestivali töörühm, jne). CIOFF® omab alalist esindajat UNESCO juures. Viimased 15 aastat on üle maailma levinud NOORTEKODADE liikumine, et kindlustada folklooriliikumise areng ja CIOFF®i aadete järjepidevus. Eestis loodi noortekoda 2002.aastal – ERFN 10. sünnipäeval. Juba alates 2003.a. on noored esindanud Eestit CIOFF®i maailmakongressidel erinevates maailma paikades. Suureks tunnustuseks Eestile on Ingrid Rüütli valimne CIOFF®i kultuurikomisjoni liikmeks. Ingrid Rüütel omab ka CIOFF®i kõrgeimat autasu - kuldmärki, mis omistatakse rahvussektsiooni tunnustatud tegelastele.   Rohkem infot CIOFF®i kohta: www.cioff.org   Loe siit ka CIOFF® Eesti Noortekoja kohta. CIOFFi aastaraamat 2016 (.pdf 2,5Mb). CIOFF® on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunstiorganisatsioonide Nõukogu (LE CONSEIL INTERNATIONAL DES ORGANISATIONS DE FESTIVALS DE FOLKLORE ET DÀRTS TRADITIONNELS) Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of web hosting best companies and see what they really offer
CIOFF®
CIOFF® on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunstiorganisatsioonide Nõukogu (LE CONSEIL INTERNATIONAL DES ORGANISATIONS DE FESTIVALS DE FOLKLORE ET DÀRTS TRADITIONNELS)

CIOFF®i geograafiline struktuur
CIOFF®i liikmesriigid on jaotunud sektoritesse, neid on kokku 6: Põhja-Ameerika, Ladina-Ameerika, Aasia ja Okeaania, Kesk-Euroopa, Lõuna-Euroopa ja Aafrika ning Põhja-Euroopa. Sektorid koosnevad rahvussektsioonidest. Põhja-Euroopa sekrorisse kuuluvad Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Norra, Iirimaa ja Suurbritannia.

  

CIOFF®i juhtimine ja töökorraldus
Kõrgeim juhtiv organ on CIOFF®i MAAILMAKONGRESS, mis toimub igal aastal erinevatel mandritel. CIOFF®i poliitikat kavandab juhatus (president, 2 asepresidenti, peasekretär ja varahoidja). Täidesaatvaks organiks on TÄITEVBÜROO, mille moodustavad mitmed KOMISJONID (juriidiline-, festivalide-, rahandus- ja kultuurikomisjon) ning alalised ja ajutised TÖÖRÜHMAD (laste- ja noorte-, Folkloriada – ülemaailmse folkloorifestivali töörühm, jne). CIOFF® omab alalist esindajat UNESCO juures. Viimased 15 aastat on üle maailma levinud NOORTEKODADE liikumine, et kindlustada folklooriliikumise areng ja CIOFF®i aadete järjepidevus. Eestis loodi noortekoda 2002.aastal – ERFN 10. sünnipäeval.

Juba alates 2003.a. on noored esindanud Eestit CIOFF®i maailmakongressidel erinevates maailma paikades. Suureks tunnustuseks Eestile on Ingrid Rüütli valimne CIOFF®i kultuurikomisjoni liikmeks. Ingrid Rüütel omab ka CIOFF®i kõrgeimat autasu - kuldmärki, mis omistatakse rahvussektsiooni tunnustatud tegelastele.

 

Rohkem infot CIOFF®i kohta: www.cioff.org

 

Loe siit ka CIOFF® Eesti Noortekoja kohta.

CIOFF® CIOFF® on Rahvusvaheline Folkloorifestivalide ja Rahvakunstiorganisatsioonide Nõukogu (LE CONSEIL INTERNATIONAL DES ORGANISATIONS DE FESTIVALS DE FOLKLORE ET DÀRTS TRADITIONNELS)
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of web hosting best companies and see what they really offer However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See top web hosting companies and dicover best companies. Website reliability depends so much on web top hosting companies clear vision best website hosting companies I experienced hosting web top companies in most personal knowledge, therefore I know, that crafted quality so their well-balanced approach to companies web hosting services is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |