ERFNi uuenenud kodulehekülg nüüd avatud

ERFNi uuenenud kodulehekülg nüüd avatud

Uuel kodulehel on avatud kolm erinevat haru. Eesti Rahvusliku Folkloorinõukogu alt leiab infot organisatsiooni, CIOFF®i, Noortekoja, teema-aastate ja valdkonna uudiste kohta. Koolituskeskuse lehel on nüüdsest võimalik kursustele registreeruda ka elektrooniliselt. Folkloorifestivali Baltica haru pakub ülevaadet toimunud ja tulevastest kordadest.

 

Nii nagu vanasõna ees "Kus viga näed laita, seal tule ja aita!", nii kutsub Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu lehekülje külastajaid ka tegutsema ning teatama leitud vigadest ning soovituslikest sündmustest, allikatest, mis võiksid kajastust leida.

 

Kodulehekülje valmimist on toetanud Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Kultuuriministeerium.

ERFNi uuenenud kodulehekülg nüüd avatud
While looking for web companies hosting top I found ultimate solution for my website needs. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See website hosting companies best and dicover best companies. They are competent and concerned about which web hosting UK companies for reaching Best West Midland Company in the UK it is about web hosting in the UK companies and reliable services, which guarantee 100% of customer service so their well-balanced approach to what is a web hosting service is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |