Eeltantsimine ja Tallinna tantsuklubi

Tund aega enne Tallinna tantsuklubi tavapärast algust on asjasthuvitatud palutud "tantsuklubi proovi", et tantsimisse ja tantsudesse süvendatud pilku heita.

  Millal? 21.märtsil 2012 kell 19:00 Kus? Vanalinna Muusikamajas (Uus 16, Tallinn)   Eeltantsimise eesmärgiks on koguda kokku hulk inimesi, kellel oleks soov sellistes "proovides" osaleda ja saada tantsuklubi rühmituseks, kes oskaks tantse ette näidata ja ka edasi õpetada (sh võimalikel sündmustel ja väljasõitudel). See on ka koht arutada ja katsetada, esitada küsimusi ja vastata küsimustele tantsu teemadel. Osalema on kutsutud nii tantsijad kui muusikud.  Soovituslik osalemistasu 2 eurot. Palume kõigil vahetusjalatseid kanda! Kaasa võib ka võtta head-paremat ühisele lauale. Tallinna tantsuklubi Tund aega enne Tallinna tantsuklubi tavapärast algust on asjasthuvitatud palutud "tantsuklubi proovi", et tantsimisse ja tantsudesse süvendatud pilku heita. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found what is the best web hosting and would like to share it with you.
Eeltantsimine ja Tallinna tantsuklubi
Leanne Barbo
Tund aega enne Tallinna tantsuklubi tavapärast algust on asjasthuvitatud palutud "tantsuklubi proovi", et tantsimisse ja tantsudesse süvendatud pilku heita.

 

Millal? 21.märtsil 2012 kell 19:00

Kus? Vanalinna Muusikamajas (Uus 16, Tallinn)

 

Eeltantsimise eesmärgiks on koguda kokku hulk inimesi, kellel oleks soov sellistes "proovides" osaleda ja saada tantsuklubi rühmituseks, kes oskaks tantse ette näidata ja ka edasi õpetada (sh võimalikel sündmustel ja väljasõitudel).

See on ka koht arutada ja katsetada, esitada küsimusi ja vastata küsimustele tantsu teemadel. Osalema on kutsutud nii tantsijad kui muusikud. 

Soovituslik osalemistasu 2 eurot.

Palume kõigil vahetusjalatseid kanda!
Kaasa võib ka võtta head-paremat ühisele lauale.

Tallinna tantsuklubi

Eeltantsimine ja Tallinna tantsuklubi Tund aega enne Tallinna tantsuklubi tavapärast algust on asjasthuvitatud palutud "tantsuklubi proovi", et tantsimisse ja tantsudesse süvendatud pilku heita.
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found what is the best web hosting and would like to share it with you. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See top web hosting companies and dicover best companies. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see best website hosting companies leading best web hosting site I experienced best hosting website companies in most personal knowledge, therefore I know, that well balanced which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |