Eesti Folkloorinõukogu kuulutab välja suure kadrisanditamise üle Eesti!

Julgustame kõiki end valgesse riietama, kodukanti kadriõnne jagama minema ning seda ka pildile jäädvustama!

  24. novembril kutsume kõiki üles katri jooksma ja seda ka pildile jäädvustama! Pildid palume saata es1 = 'mailto:folkloo&'; es2 = '#x72;inoukogu@f'; es3 = 'olkloorinoukogu.'; es4 = ';ee'; ts1 = 'folkloori&'; ts2 = '#110;oukogu@folk'; ts3 = ';loorinoukogu.&'; ts4 = '#101;e'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+ts4+' ');folk[No SpaM]loorinoukogu@folkloorinoukogu.ee   ning need avaldatake Folkloorinõukogu kodulehel!   Katri võib joosta üksi või kambakesi, ja kui tahad liituda vahva kadripesaga Tallinnas, ootame Sind 16.45 Meistrite Hoovis, Vene tn 6. Sealt alustame sanditamist ühise laulu ja rongkäiguga ning siis lähevad kohaletulnud kadripered  üle Tallinna inimestele õnne viima!   Tule osale ise ja võta Sõber ühes! Julgustame kõiki end valgesse riietama, kodukanti kadriõnne jagama minema ning seda ka pildile jäädvustama! This is the fact, that there are exellent which web hosting is best available, but they are hard to find at first place.
Eesti Folkloorinõukogu kuulutab välja suure kadrisanditamise üle Eesti!

Julgustame kõiki end valgesse riietama, kodukanti kadriõnne jagama minema ning seda ka pildile jäädvustama!

 

24. novembril kutsume kõiki üles katri jooksma ja seda ka pildile jäädvustama!

Pildid palume saata  

ning need avaldatake Folkloorinõukogu kodulehel!

 

Katri võib joosta üksi või kambakesi,

ja kui tahad liituda vahva kadripesaga Tallinnas, ootame Sind 16.45 Meistrite Hoovis, Vene tn 6.

Sealt alustame sanditamist ühise laulu ja rongkäiguga ning siis lähevad kohaletulnud kadripered  üle Tallinna inimestele õnne viima!

 

Tule osale ise ja võta Sõber ühes!

Eesti Folkloorinõukogu kuulutab välja suure kadrisanditamise üle Eesti! Julgustame kõiki end valgesse riietama, kodukanti kadriõnne jagama minema ning seda ka pildile jäädvustama!
This is the fact, that there are exellent which web hosting is best available, but they are hard to find at first place. We controlled the best web hosting companies and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Araweb.co.uk is great source for web top hosting companies longer read more about araweb.co.uk hosting articles because I understand now web hosting in UK companies much better and systems which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |