Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub...

22.-24. augustil 2011 toimub rahvapärimusi tutvustav õuesõpe, kuhu on osalema oodatud kõik täiskasvanud, lapsed ja noored, kes tahavad looduskaunil metsavälul rahvatraditsioonidele tuginevalt laulda, mängida, tantsida, meisterdada. Osaleda on võimalik nii üksikutel päevadel kui kõigil kolmel päeval.

  Toimumisaeg: 22.-24.august 2011, iga päev kell 11.00-17.30 Toimumiskoht: Tartu- ja Põlvamaa piiril, Tamme talu suveõues (27 km Tartust Võru poole, Maaritsa bussipeatus).    Teemad: 22.august - laulumängud ja tantsulaulud 23.august - rahvamängud, regilaulud, rahvapärimuse kogumine ja välitööd 24.august - meisterdamise ökotuba: viltimine, laastumaalimine, oksanukud, ehted   Mitmel päeval osalejatele ühine õhtune regilauluõu tulede valgel (22. ja 23.augustil).   Osalemistasu täiskasvanule 20€ (1 päev) / 35€ (2 päeva) / 50€ (3 päeva). Osalemistasu lapsele 7€ (1 päev) / 12€ (2 päeva) / 15€ (3 päeva). Eelkooliealised lapsed koos vanematega tasuta!   Registreerimise tähtaeg on 18.august või kuni kohti jätkub (20 osalejat ühel päeval).   Eelregistreerimine ja lisainfo: Terje Puistaja 56 492 650 es1 = 'mailto:terjep '; es2 = '7;@gmail.com'; ts1 = 'terjepu@gma'; ts2 = ';il.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');terj[No SpaM]epu@gmail.com www.parimuskool.ee ERKi suvekool 22.-24. augustil 2011 toimub rahvapärimusi tutvustav õuesõpe, kuhu on osalema oodatud kõik täiskasvanud, lapsed ja noored, kes tahavad looduskaunil metsavälul rahvatraditsioonidele tuginevalt laulda, mängida, tantsida, meisterdada. Osaleda on võimalik nii üksikutel päevadel kui kõigil kolmel päeval. First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting companies without bells and whistles.
Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub...
Terje Puistaja
22.-24. augustil 2011 toimub rahvapärimusi tutvustav õuesõpe, kuhu on osalema oodatud kõik täiskasvanud, lapsed ja noored, kes tahavad looduskaunil metsavälul rahvatraditsioonidele tuginevalt laulda, mängida, tantsida, meisterdada. Osaleda on võimalik nii üksikutel päevadel kui kõigil kolmel päeval.

 

Toimumisaeg: 22.-24.august 2011, iga päev kell 11.00-17.30

Toimumiskoht: Tartu- ja Põlvamaa piiril, Tamme talu suveõues (27 km Tartust Võru poole, Maaritsa bussipeatus). 

 

Teemad:

22.august - laulumängud ja tantsulaulud

23.august - rahvamängud, regilaulud, rahvapärimuse kogumine ja välitööd

24.august - meisterdamise ökotuba: viltimine, laastumaalimine, oksanukud, ehted

 

Mitmel päeval osalejatele ühine õhtune regilauluõu tulede valgel (22. ja 23.augustil).

 

Osalemistasu täiskasvanule 20€ (1 päev) / 35€ (2 päeva) / 50€ (3 päeva).

Osalemistasu lapsele 7€ (1 päev) / 12€ (2 päeva) / 15€ (3 päeva).

Eelkooliealised lapsed koos vanematega tasuta!

 

Registreerimise tähtaeg on 18.august või kuni kohti jätkub (20 osalejat ühel päeval).

 

Eelregistreerimine ja lisainfo:

Terje Puistaja

56 492 650

www.parimuskool.ee

ERKi suvekool

Eesti Rahvapärimuse Kool kutsub... 22.-24. augustil 2011 toimub rahvapärimusi tutvustav õuesõpe, kuhu on osalema oodatud kõik täiskasvanud, lapsed ja noored, kes tahavad looduskaunil metsavälul rahvatraditsioonidele tuginevalt laulda, mängida, tantsida, meisterdada. Osaleda on võimalik nii üksikutel päevadel kui kõigil kolmel päeval.
First impression was that they offer fair-minded quality best web hosting companies without bells and whistles. Third argument is that what is the best web hosting not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. Website reliability depends so much on top web hosting companies witness I dicovered simple and cheap UK web hosting offers new knowledge about hosting web top companies is cool, specially if good care for my websites are all up now and are not breaking down. therefore companies hosting web UK really matters, whatever they say! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |