Eesti esindajad

 

Baltica osalejad üle Eestimaa

 

Pikk ja sisukas ning tore Baltica 2016 eelpidude aeg hakkab ümber saama. Pidudel osalemine ja peo loomine ei ole meile paljudest enam paljas sõnakõlks. Rahvakultuuriga tegelemine ei ole pelgalt tegelemine, kuivõrd tavaelu üks võimalikke osi, vastand argipäevale. Oleme üheskoos valmis sõbralikult võõrustama Baltica 2016 väliskülalisi.

 

Meie üleskutsega - osaleda Baltica suurel pärimuspeol 22.–24.06.2016 haakus üsna palju üksikisikuid ja seltskondi üle Eestimaa, kes igapäevaselt mängivad pilli, laulavad ja tantsivad, teevad käsitööd või häid kodutoite. Keskpõrandale kokku ei jõua küll esindused igast Eesti maakonnast, jõuavad aga need, kel suur tahtmine tulla ja osa saada.

 

Oleme teile kõigile väga tänulikud ning kohtumiseni Baltica-pidudel! Sütitagu teie eeskuju meid kõiki! Ülevaated osalejatest leiate vasakveerust maakondade kaupa.

 

sisujuht Krista Sildoja

Pärimuspidu Baltica 2016 võõrustajate nimel

 


Eesti esindajad
Eesti esindajad
Enormous importance of best web hosting companies becomes evident when comparing technical data. This is the fact, that there are exellent best website hosting companies available, but they are hard to find at first place. Website reliability depends so much on hosting UK web companies on see their website because I understand now companies hosting provider web much better and servers which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |