Eestimaa rahvused kutsuvad ühisesse tantsuringi

Sel laupäeval, 5.novembril saavad juba kolmandat korda kokku Eestimaal elavad rahvused, et tutvustada oma pärimuskultuuri. Ühisel peol esitavad oma pärimustantse, -laule ja pillilugusid eestlased, kabardinid, lezginid, lätlased, tšerkessid, tšuvašid ja ukrainlased.

  Seekordne Kultuuriruumi rikkuse kontsert on pühendatud pärimustantsu aastale. „Pärimutantsu võib mõista mingi kogukonna ehk pärimusrühma tantsuviisina, mida kujundlikult on nimetatud improvisatsiooniks traditsiooni piires, st kasutades varasemate põlvkondade liikumismustreid või -elemente,“ on selgitanud Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu teema-aastat välja kuulutades. Seega võivad kohaletulnud kuulajad-vaatajad näha erinevate rahvaste tantse ning kaasa lüüa ka ühises tantsuringis.   Kontsert, mille raames antakse üle ka Eesti Rahvuskultuuri Fondi pärimuskultuuri allfondi 2011.aasta stipendium, algab kell 15.00 Eesti Rahvusraamatukogus. Sissepääs on kõigile tasuta.   – Õhtul tants armas, homikul uni magus (Jüri vanasõna) –  Sel laupäeval, 5.novembril saavad juba kolmandat korda kokku Eestimaal elavad rahvused, et tutvustada oma pärimuskultuuri. Ühisel peol esitavad oma pärimustantse, -laule ja pillilugusid eestlased, kabardinid, lezginid, lätlased, tšerkessid, tšuvašid ja ukrainlased. This is the fact, that there are exellent web hosting best companies available, but they are hard to find at first place.
Eestimaa rahvused kutsuvad ühisesse tantsuringi
Sel laupäeval, 5.novembril saavad juba kolmandat korda kokku Eestimaal elavad rahvused, et tutvustada oma pärimuskultuuri. Ühisel peol esitavad oma pärimustantse, -laule ja pillilugusid eestlased, kabardinid, lezginid, lätlased, tšerkessid, tšuvašid ja ukrainlased.

 

Seekordne Kultuuriruumi rikkuse kontsert on pühendatud pärimustantsu aastale. „Pärimutantsu võib mõista mingi kogukonna ehk pärimusrühma tantsuviisina, mida kujundlikult on nimetatud improvisatsiooniks traditsiooni piires, st kasutades varasemate põlvkondade liikumismustreid või -elemente,“ on selgitanud Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu teema-aastat välja kuulutades. Seega võivad kohaletulnud kuulajad-vaatajad näha erinevate rahvaste tantse ning kaasa lüüa ka ühises tantsuringis.

 

Kontsert, mille raames antakse üle ka Eesti Rahvuskultuuri Fondi pärimuskultuuri allfondi 2011.aasta stipendium, algab kell 15.00 Eesti Rahvusraamatukogus. Sissepääs on kõigile tasuta.

 

– Õhtul tants armas, homikul uni magus (Jüri vanasõna) – 

Eestimaa rahvused kutsuvad ühisesse tantsuringi Sel laupäeval, 5.novembril saavad juba kolmandat korda kokku Eestimaal elavad rahvused, et tutvustada oma pärimuskultuuri. Ühisel peol esitavad oma pärimustantse, -laule ja pillilugusid eestlased, kabardinid, lezginid, lätlased, tšerkessid, tšuvašid ja ukrainlased.
This is the fact, that there are exellent web hosting best companies available, but they are hard to find at first place. I found deductively, that the best web hosting companies is the foundation for website. I think it is enormous difference in best website hosting companies original click for web hosting companies leads me always to new understanding website hosting companies best so sometimes well balanced so their well-balanced approach to web hosting in UK companies is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |