Etno Toa Koolituskeskuse õppepäevad

Keskaegsest riietusest tänapäevases võtmes. Taaskasutusest taasloomeni.

  Aaeg: 12.aprill 2012 ja 03.mai 2012 kell 17.00 – 21.00 Koht: Gonsiori 10, Tallinn   Esimesel kokkusaamisel räägime rõivastuse arengust keskajal. Kas, kuidas ja mil viisil mood muutus ja mida see endaga kaasa tõi, ning kas ja kuidas erineb keskaegne rõivaloogika tänapäevasest.   Teisel kokkusaamisel arutleme selle üle hkuidas keskaeg on mõjutanud tänapäevast moodi ning vaatame, kuidas kasutada keskaegseid eeskujusid ning kuidas tuua neid tänapäevasesse konteksti ja vastupidi ning millised on sellise tegevusega kaasnevad ,,ohud".   Ülevaade lõigetest ja kuidas neid valmistada.   Juhendab Katrin Koch-Maasing   Registreeru hiljemalt 11.04.2012 telefonil 5524216 või es1 = 'mailto:marg '; es2 = '5;t@etnotuba.&#'; es3 = '101;e'; ts1 = 'margit@etno '; ts2 = '6;uba.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');marg[No SpaM]it@etnotuba.ee   Osalustasu 6 eurot Etno Tuba MTÜ a/a 10220068299018 Etno Toa õppepäev Etno Toa õppepäev Keskaegsest riietusest tänapäevases võtmes. Taaskasutusest taasloomeni. If I Googled about the best website hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Etno Toa Koolituskeskuse õppepäevad
Margit Sondberg
Keskaegsest riietusest tänapäevases võtmes. Taaskasutusest taasloomeni.

 

Aaeg: 12.aprill 2012 ja 03.mai 2012 kell 17.00 – 21.00

Koht: Gonsiori 10, Tallinn

 

Esimesel kokkusaamisel räägime rõivastuse arengust keskajal. Kas, kuidas ja mil viisil mood muutus ja mida see endaga kaasa tõi, ning kas ja kuidas erineb keskaegne rõivaloogika tänapäevasest.

 

Teisel kokkusaamisel arutleme selle üle hkuidas keskaeg on mõjutanud tänapäevast moodi ning vaatame, kuidas kasutada keskaegseid eeskujusid ning kuidas tuua neid tänapäevasesse konteksti ja vastupidi ning millised on sellise tegevusega kaasnevad ,,ohud".

 

Ülevaade lõigetest ja kuidas neid valmistada.

 

Juhendab Katrin Koch-Maasing

 

Registreeru hiljemalt 11.04.2012

telefonil 5524216 või

 

Osalustasu 6 eurot

Etno Tuba MTÜ a/a 10220068299018

Etno Toa õppepäev

Etno Toa õppepäev

Etno Toa Koolituskeskuse õppepäevad Keskaegsest riietusest tänapäevases võtmes. Taaskasutusest taasloomeni.
If I Googled about the best website hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. It is truly remarkable company, which is dedicated to companies hosting web provider and provides top notch services. I am confident about their ideas. Find top notch page of what is web hosting service browse see araweb.co.uk top web hosting I am confident, that hosting web service is one of the best customer service after long story. I read about web hosting company and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |