Folgiõhtud Kostivere Kultuurimõisas

Kord kuus laupäeviti.

Folgiõhtud Kostivere Kultuurimõisas
Kord kuus laupäeviti.

 

Millal? üks kord kuus laupäeviti kell 17.00

  • 21.september 2013
  • 26.oktoober 2013
  • 23.november 2013
  • 28.detsember 2013

Kus? Kostivere Kultuurimõisas

 

Folgiõhtute sisuks on õpetada ja tantsida folkloorseid tantse ja laulumänge, vanu regilaule, samuti praegu rahva seas liikvel olevaid toredaid laule ja lugusid.

 

Kaasa võib võtta oma pilli, soovilaulu, tantsu, sõbra, kaaslase, lapse või vanavanaema, väikese näksimise ja oma jooginõu.

 

Pärimuskultuuri projekti "Väike vanker" toetab Eesti Kultuurkapital.

Folgiõhtud Kostivere Kultuurimõisas

Folgiõhtu Kostiveres

Folgiõhtu Kostiveres

Folgiõhtu Kostiveres

Folgiõhtu Kostiveres

Folgiõhtud Kostivere Kultuurimõisas Kord kuus laupäeviti.
For me it was very hard to find forthright company website hosting companies best because all these breaking ground news in this field. I found deductively, that which web hosting UK companies is the foundation for website. Sweet knowledge about companies hosting provider web link www.araweb.co.uk in the UK it is interesting because what is a web hosting service they describe is really informative and in depth overview of remarkable results they have well written guidelines of web hosting services and there is tons of great resourceful articles. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |