Jaanuarikuine regilaulutuba

Seekordses regilaulutoas tutvustab Karksi kihelkonna lauluvaramut Taive Särg. Taive on Eesti Kirjandusmuuseumi etnomusikoloogia osakonna vanemteadur ja Karksi kihelkonna regilaulude põhjal tegi ta oma magistri- ja doktoritöö.

  Millal? 24.jaanuar 2013 kell 18.00-20.00 Kus? Tartu Laulupeomuuseumis (Jaama 14, Tartu)   Karksi regilauludest räägib Taive Särg nii: „Karksi kihelkonna regilauludest algas minu jaoks helisalvestuste noodistamine Eesti Keele Instituudi rahvamuusikasektoris. Kuulasin neid laule tundide kaupa kõrvaklappidest ja nägin kord unes, kuidas rahvalaulikud seisavad jões, viimane neist ulatamas mulle oma kätt. Sestsaadik hakkasid need laulud mu peas elama ning olen isegi olnud mõneti ettevaatlik nende laulmisel, laskmisel enesest välja, nagu tajudes nende haprust ja kartes, et kokkupuutel tegelikkusega nad võiksid kaotada midagi oma iseolemusest.“ Nende maagiliste laulude laulmiseni! Regilaulutuba Seekordses regilaulutoas tutvustab Karksi kihelkonna lauluvaramut Taive Särg. Taive on Eesti Kirjandusmuuseumi etnomusikoloogia osakonna vanemteadur ja Karksi kihelkonna regilaulude põhjal tegi ta oma magistri- ja doktoritöö. Reliable technical systems make enormous difference in what is the best web hosting and it is sure-fire choice.
Jaanuarikuine regilaulutuba
Maarja Aigro
Seekordses regilaulutoas tutvustab Karksi kihelkonna lauluvaramut Taive
Särg. Taive on Eesti Kirjandusmuuseumi etnomusikoloogia osakonna
vanemteadur ja Karksi kihelkonna regilaulude põhjal tegi ta oma magistri-
ja doktoritöö.

 

Millal? 24.jaanuar 2013 kell 18.00-20.00

Kus? Tartu Laulupeomuuseumis (Jaama 14, Tartu)

 

Karksi regilauludest räägib Taive Särg nii: „Karksi kihelkonna regilauludest algas minu jaoks helisalvestuste noodistamine Eesti Keele Instituudi
rahvamuusikasektoris. Kuulasin neid laule tundide kaupa kõrvaklappidest ja
nägin kord unes, kuidas rahvalaulikud seisavad jões, viimane neist
ulatamas mulle oma kätt. Sestsaadik hakkasid need laulud mu peas elama
ning olen isegi olnud mõneti ettevaatlik nende laulmisel, laskmisel enesest
välja, nagu tajudes nende haprust ja kartes, et kokkupuutel tegelikkusega
nad võiksid kaotada midagi oma iseolemusest.“

Nende maagiliste laulude laulmiseni!

Regilaulutuba

Jaanuarikuine regilaulutuba Seekordses regilaulutoas tutvustab Karksi kihelkonna lauluvaramut Taive Särg. Taive on Eesti Kirjandusmuuseumi etnomusikoloogia osakonna vanemteadur ja Karksi kihelkonna regilaulude põhjal tegi ta oma magistri- ja doktoritöö.
Reliable technical systems make enormous difference in what is the best web hosting and it is sure-fire choice. If I Googled about which is the best web hosting companies then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. They have more in one page than others have in five written on topic hosting UK web companies witness hosting web provider therefore I use allways their services when I need web hosting UK companies endurance and business class which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |