Jaanuarist jätkuvad pärimuslikud pärastlõunad perega!

24. jaanuarist jätkame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed- vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel.

  2015. aasta jaanuarist jätkuvad pärimuslikud pärastlõunad perega!  Laupäeva pärastlõuna olgu enda ja pere päralt!  Alustame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed -vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel.  Toimumiskoht ja aeg: Tallinna Rahvaülikooli saalis (Vene tn. 6, II korrus), kell 14.00-16.00. Võta kaasa: kerget toidupoolist ühisele lauale Osalustasu: 6 eurot (ühele perele)   Täpsem teave:  Ene Lukka-Jegikjan Eesti Folkloorinõukogu koolitusjuht +372 5624 0043 es1 = 'mailto:ene.&'; es2 = '#x6c;ukka-jegik'; es3 = 'jan@kul.ee'; ts1 = 'ene.lukka-jeg&#'; ts2 = 'x69;kjan@kul.&#'; ts3 = 'x65;e'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');ene.[No SpaM]lukka-jegikjan@kul.ee   Registreeri siin: http://www.kultuur.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=166 Vaata täpsemalt siit (.pdf 0,3Mb). 24. jaanuarist jätkame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed- vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel. While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Jaanuarist jätkuvad pärimuslikud pärastlõunad perega!
06.01.2015

24. jaanuarist jätkame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed- vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel.

 

2015. aasta jaanuarist jätkuvad

pärimuslikud pärastlõunad perega! 


Laupäeva pärastlõuna olgu enda ja pere päralt! 
Alustame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed -vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel. 


Toimumiskoht ja aeg: Tallinna Rahvaülikooli saalis (Vene tn. 6, II korrus),

kell 14.00-16.00.
Võta kaasa: kerget toidupoolist ühisele lauale
Osalustasu: 6 eurot (ühele perele)

 

Täpsem teave: 

Ene Lukka-Jegikjan

Eesti Folkloorinõukogu koolitusjuht

+372 5624 0043

 

Registreeri siin:

http://www.kultuur.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=166

Jaanuarist jätkuvad pärimuslikud pärastlõunad perega! 24. jaanuarist jätkame hubaste pärimuslike pärastlõunatega, kuhu on oodatud kõik pereliikmed- vanaemad ja vanaisad, emad ja isad, lapsed, lapselapsed, et teha midagi päevakohast ja kõigile jõukohast üheskoos ning teadjate ja oskajate juhendamisel.
While searching for in depth information about best hosting web companies and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles Third argument is that which web hosting is best not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. They offer safe environment for top web hosting companies, learn my friend told he is satisfied with araweb.co.uk and they are praiseworthy I experienced best web hosting website in most personal knowledge, therefore I know, that position is really strong and they know well what is really important I do not mind having more info about companies hosting provider web but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |