Kevade alguse pidu Leigaritega

On saanud traditsiooniks, et Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja tähistatakse kevade algust. Nii ka sellel aastal. Kevade saabumise puhul peetakse pidu koos Leigaritega, kellel on samuti juba hulk aastaid kombeks just märtsikuus suuremasse tantsuringi kokku tulla.

  Märtsis on nimelt sündinud nii eesti rahvatantsu suurmees, Leigarite esimene kunstiline juht Kristjan Torop (1934 – 1994) kui rahvakunstiansambel Leigarid ise. Need tähtsündmused annavad alati põhjust meenutada, et rahvatants on omaaegne seltskonnatants.   Kevade esimese päeva õhtul tantsib ja mängib Kultuurikeskuse Kaja suures saalis kogu Leigarite suur seltskond beebidest ürgleigariteni, sh eri vanuses lasteaia- ja koolilapsi ning täiskasvanute põhirühma mitu koosseisu, toeks laulurühm ja pillimehed. Oodata võib ka üllatuskülalisi.   Pidu algab 20.märtsil 2012 kell 18.00 umbes tund aega kestva kontserdiga, millele järgneb simman. Avatud on kohvik ning sissepääs on tasuta!   Lisateave: www.leigarid.ee es1 = 'mailto:leigar'; es2 = 'id@leigar&#'; es3 = 'x69;d.ee'; ts1 = 'leigarid@lei'; ts2 = '03;arid.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');leig[No SpaM]arid@leigarid.ee 56 459 354 (kunstilise juhi assistent Sille Kapper) Leigarite kevade alguse pidu On saanud traditsiooniks, et Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja tähistatakse kevade algust. Nii ka sellel aastal. Kevade saabumise puhul peetakse pidu koos Leigaritega, kellel on samuti juba hulk aastaid kombeks just märtsikuus suuremasse tantsuringi kokku tulla. Reliable technical systems make enormous difference in hosting web top companies and it is sure-fire choice.
Kevade alguse pidu Leigaritega
Leigarid
On saanud traditsiooniks, et Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja tähistatakse kevade algust. Nii ka sellel aastal. Kevade saabumise puhul peetakse pidu koos Leigaritega, kellel on samuti juba hulk aastaid kombeks just märtsikuus suuremasse tantsuringi kokku tulla.

 

Märtsis on nimelt sündinud nii eesti rahvatantsu suurmees, Leigarite esimene kunstiline juht Kristjan Torop (1934 – 1994) kui rahvakunstiansambel Leigarid ise. Need tähtsündmused annavad alati põhjust meenutada, et rahvatants on omaaegne seltskonnatants.

 

Kevade esimese päeva õhtul tantsib ja mängib Kultuurikeskuse Kaja suures saalis kogu Leigarite suur seltskond beebidest ürgleigariteni, sh eri vanuses lasteaia- ja koolilapsi ning täiskasvanute põhirühma mitu koosseisu, toeks laulurühm ja pillimehed. Oodata võib ka üllatuskülalisi.

 

Pidu algab 20.märtsil 2012 kell 18.00 umbes tund aega kestva kontserdiga, millele järgneb simman. Avatud on kohvik ning sissepääs on tasuta!

 

Lisateave:

www.leigarid.ee

56 459 354 (kunstilise juhi assistent Sille Kapper)

Leigarite kevade alguse pidu

Kevade alguse pidu Leigaritega On saanud traditsiooniks, et Mustamäe Kultuurikeskuses Kaja tähistatakse kevade algust. Nii ka sellel aastal. Kevade saabumise puhul peetakse pidu koos Leigaritega, kellel on samuti juba hulk aastaid kombeks just märtsikuus suuremasse tantsuringi kokku tulla.
Reliable technical systems make enormous difference in hosting web top companies and it is sure-fire choice. We controlled website hosting companies best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Website reliability depends so much on best hosting website companies leading http://www.araweb.co.uk/Web_hosting_the_best_5_in_UK_85.htm it is interesting because web hosting in the UK companies they describe is really informative and in depth overview of crafted quality for publications, which are really important for me. Finally, web hosting in UK companies exites me every day. Take my words for this! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |