Kohtumine Sille ja Kristiina Kapperiga „Üks kaerajaan kõik“

Kohtumine leiab aset 25. veebruaril 2015!

  Tantsuõpetajad Sille ja Kristiina Kapper räägivad sellest, mis tantsija jaoks jääb enamasti nähtamatuks või tundub arusaamatuna – tantsuõpetaja töö köögipoolest. Puudutame just meile olulisi teemasid, mille üle mõtlemas end alatihti oleme leidnud, näiteks mitmekihilised suhted erinevate tantsustiilide vahel.  Ema ja tütre dialoogis võib selguda, mis ja miks meile rahva- või pärimustantsu tantsimise ning tantsu õpetamise juures tähtis on. Läbikäidud sarnastest ning erinevatest teekondadest jutustades märkame, millal, kuidas või mille kaudu kumbki oma äratundmisteni jõudis. Kahekesi on hea arutleda, aga kuulajate küsimused on teretulnud jutule uusi pöördeid lisama. Juttude vahele oleme palunud pilli mängima väga head muusikud, kelle töö meid on inspireerinud.  Esinevad ka Leesikad Tallinna Prantsuse Lütseumist ja rahvakunstiansambli Leigarid tantsijad. Maitset lisab klaas head veini. Sissepääs: 6 eurot   Registreerimine: http://www.kultuur.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=654&Itemid=705   Täpsem teave  Ene Lukka-Jegikjan  +372 56 240 043  es1 = 'mailto:ene.&#'; es2 = '108;ukka-jegi'; es3 = '07;jan@folkloor'; es4 = 'inoukogu&#'; es5 = 'x2e;ee'; ts1 = 'ene.lukka-j'; ts2 = 'egikjan@fol'; ts3 = 'kloorinoukogu.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');ene.[No SpaM]lukka-jegikjan@folkloorinoukogu.ee Kohtumine leiab aset 25. veebruaril 2015! When looking for excellent service and expert advice what is the best web hosting offers outstanding possibilities.
Kohtumine Sille ja Kristiina Kapperiga „Üks kaerajaan kõik“

Kohtumine leiab aset 25. veebruaril 2015!

 

Tantsuõpetajad Sille ja Kristiina Kapper räägivad sellest, mis tantsija jaoks jääb enamasti nähtamatuks või tundub arusaamatuna – tantsuõpetaja töö köögipoolest. Puudutame just meile olulisi teemasid, mille üle mõtlemas end alatihti oleme leidnud, näiteks mitmekihilised suhted erinevate tantsustiilide vahel. 
Ema ja tütre dialoogis võib selguda, mis ja miks meile rahva- või pärimustantsu tantsimise ning tantsu õpetamise juures tähtis on. Läbikäidud sarnastest ning erinevatest teekondadest jutustades märkame, millal, kuidas või mille kaudu kumbki oma äratundmisteni jõudis.
Kahekesi on hea arutleda, aga kuulajate küsimused on teretulnud jutule uusi pöördeid lisama. Juttude vahele oleme palunud pilli mängima väga head muusikud, kelle töö meid on inspireerinud. 

Esinevad ka Leesikad Tallinna Prantsuse Lütseumist ja rahvakunstiansambli Leigarid tantsijad.

Maitset lisab klaas head veini.

Sissepääs: 6 eurot

 

Registreerimine: http://www.kultuur.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=654&Itemid=705

 

Täpsem teave 

Ene Lukka-Jegikjan 

+372 56 240 043 

Kohtumine Sille ja Kristiina Kapperiga „Üks kaerajaan kõik“ Kohtumine leiab aset 25. veebruaril 2015!
When looking for excellent service and expert advice what is the best web hosting offers outstanding possibilities. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting best companies and dicover best companies. I think it is enormous difference in the best website hosting insight see araweb.co.uk top web hosting because they offer reliable services, I experienced best hosting website companies and am convinced of their quality funny part is that is why I prefer competent which web hosting UK companies and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |