Kolmapäevased lauluklubid

Kloostri Aidas toimub tantsuklubide vahele jäävatel kolmapäevadel lauluklubid, kus laule võtavad eest Tallinna ja naaberkihelkondade laulusõbrad. Laulame vanemaid ja uuemaid eesti laule ja ootame soovijaid kaasa laulma.

  Millal? 25. september 2013 9. oktoober 2013: erandkorras pilliklubi, külaliseks on Witold Broda Poolast 23. oktoober 2013 6. november 2013 20. november 2013 4. detsember 2013 18. detsember 2013 Kus? Kloostri Aidas (Vene tn 14, Tallinn)   Kell 18.30-st toimub nii noorematele kui vanematele mõeldud ringmänguklubi, mida veavad eest Janika Viilma ja Ülle Paltser. Lauluklubi algus on kell 20.00 õhtul.   Kel on, võiks võtta kaasa ka värske Külalauliku, regilauliku vm silmailuks ja hambavaluks.   Sissepääs prii! Tulla võivad ka need, kes kunagi laulnud ega ringis mänginud pole... Tallinna lauluklubi Pilliklubi Witold Brodaga Tallinna lauluklubi Tallinna lauluklubi Tallinna lauluklubi Tallinna lauluklubi Tallinna lauluklubi Kloostri Aidas toimub tantsuklubide vahele jäävatel kolmapäevadel lauluklubid, kus laule võtavad eest Tallinna ja naaberkihelkondade laulusõbrad. Laulame vanemaid ja uuemaid eesti laule ja ootame soovijaid kaasa laulma. When looking for excellent service and expert advice what is the best web hosting offers outstanding possibilities.
Kolmapäevased lauluklubid
Leanne Barbo
Kloostri Aidas toimub tantsuklubide vahele jäävatel kolmapäevadel lauluklubid, kus laule võtavad eest Tallinna ja naaberkihelkondade laulusõbrad. Laulame vanemaid ja uuemaid eesti laule ja ootame soovijaid kaasa laulma.

 

Millal?

  • 25. september 2013
  • 9. oktoober 2013: erandkorras pilliklubi, külaliseks on Witold Broda Poolast
  • 23. oktoober 2013
  • 6. november 2013
  • 20. november 2013
  • 4. detsember 2013
  • 18. detsember 2013

Kus? Kloostri Aidas (Vene tn 14, Tallinn)

 

Kell 18.30-st toimub nii noorematele kui vanematele mõeldud ringmänguklubi, mida veavad eest Janika Viilma ja Ülle Paltser. Lauluklubi algus on kell 20.00 õhtul.

 

Kel on, võiks võtta kaasa ka värske Külalauliku, regilauliku vm silmailuks ja hambavaluks.

 

Sissepääs prii! Tulla võivad ka need, kes kunagi laulnud ega ringis mänginud pole...

Tallinna lauluklubi

Pilliklubi Witold Brodaga

Tallinna lauluklubi

Tallinna lauluklubi

Tallinna lauluklubi

Tallinna lauluklubi

Tallinna lauluklubi

Kolmapäevased lauluklubid Kloostri Aidas toimub tantsuklubide vahele jäävatel kolmapäevadel lauluklubid, kus laule võtavad eest Tallinna ja naaberkihelkondade laulusõbrad. Laulame vanemaid ja uuemaid eesti laule ja ootame soovijaid kaasa laulma.
When looking for excellent service and expert advice what is the best web hosting offers outstanding possibilities. I was really confused, because did not understand hosting web top companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They offer safe environment for the best website hosting, longer about hosting companies because I understand now website hosting companies best much better and operator so their well-balanced approach to best web hosting website is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |