Kuidas tantsida hommikuni?

Sellele küsimusele annab vastuse järjekordne Viljandi tantsumaja. Nagu kombeks ühele korralikule tantsumajale eelneb peole ka õpituba, kus saab keskendunult oma tantsuoskust lihvida. Seekord pannakse põhirõhk võhmale ehk, kuidas tantsida hommikuni, nii et jalg ikka kannaks ja pea aru annaks.

  Millal? 25. jaanuar 2013 kell 19.00 Kus? Pärimusmuusika aida suures saalis (Tasuja pst 6, Viljandi)   Õpituba "Tantsida hommikuni!" - Kadri Lepasson Viljandimaa üks omanäolisemaid lõõtsamängijaid Allan Paal Juhan ja Janne Suits torupillil ja hiiukandlel ansambel Gjangsta Rohkem teavet siin!  Viljandi tantsumaja Sellele küsimusele annab vastuse järjekordne Viljandi tantsumaja. Nagu kombeks ühele korralikule tantsumajale eelneb peole ka õpituba, kus saab keskendunult oma tantsuoskust lihvida. Seekord pannakse põhirõhk võhmale ehk, kuidas tantsida hommikuni, nii et jalg ikka kannaks ja pea aru annaks. This is the fact, that there are exellent which web hosting is best available, but they are hard to find at first place.
Kuidas tantsida hommikuni?
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Sellele küsimusele annab vastuse järjekordne Viljandi tantsumaja. Nagu kombeks ühele korralikule tantsumajale eelneb peole ka õpituba, kus saab keskendunult oma tantsuoskust lihvida. Seekord pannakse põhirõhk võhmale ehk, kuidas tantsida hommikuni, nii et jalg ikka kannaks ja pea aru annaks.

 

Millal? 25. jaanuar 2013 kell 19.00

Kus? Pärimusmuusika aida suures saalis (Tasuja pst 6, Viljandi)

 

  • Õpituba "Tantsida hommikuni!" - Kadri Lepasson
  • Viljandimaa üks omanäolisemaid lõõtsamängijaid Allan Paal
  • Juhan ja Janne Suits torupillil ja hiiukandlel
  • ansambel Gjangsta

Rohkem teavet siin! 

Viljandi tantsumaja

Kuidas tantsida hommikuni? Sellele küsimusele annab vastuse järjekordne Viljandi tantsumaja. Nagu kombeks ühele korralikule tantsumajale eelneb peole ka õpituba, kus saab keskendunult oma tantsuoskust lihvida. Seekord pannakse põhirõhk võhmale ehk, kuidas tantsida hommikuni, nii et jalg ikka kannaks ja pea aru annaks.
This is the fact, that there are exellent which web hosting is best available, but they are hard to find at first place. We controlled the best website hosting and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Therefore I included about website hosting companies best learn click here for UK area best web hosting it is about best web hosting website and reliable services, which guarantee 100% of well balanced mostly for long time use. I used which web hosting UK companies for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |