Künnipäeva regilaulutuba

Regilaulutoa eesmärgiks on tuua linnakodanikke ja kõiki huvilisi lähemale meie esivanemate laulupärandile. Laulutuba annab soovijatele võimaluse laulda teistega kaasa või olla ise eeslauljaks.

  Millal? Künnipäeval, 14.aprillil 2011 kell 18.00-20.00 Kus? Tartu Linnakodaniku Muuseumis (Jaani 16, Tartu)   Künnipäeval valmistuti ette suviseks põllutööks! Sel teemal tuleb regilaulutuppa laulma ja rääkima Mari Sarv! Oluline on veel teada, et seekordne laulmine toimub täiskuunädala neljapäeval!    Sissepääs prii!   Kohtumiseni laul(u)des!   Lisateave: Leila Joosepson +372 55 568 987 http://laulutuba.planet.ee Regilaulutuba Regilaulutoa eesmärgiks on tuua linnakodanikke ja kõiki huvilisi lähemale meie esivanemate laulupärandile. Laulutuba annab soovijatele võimaluse laulda teistega kaasa või olla ise eeslauljaks. This is the fact, that there are exellent best hosting web companies available, but they are hard to find at first place.
Künnipäeva regilaulutuba
Leila Joosepson
Regilaulutoa eesmärgiks on tuua linnakodanikke ja kõiki huvilisi lähemale meie esivanemate laulupärandile. Laulutuba annab soovijatele võimaluse laulda teistega kaasa või olla ise eeslauljaks.

 

Millal? Künnipäeval, 14.aprillil 2011 kell 18.00-20.00

Kus? Tartu Linnakodaniku Muuseumis (Jaani 16, Tartu)

 

Künnipäeval valmistuti ette suviseks põllutööks! Sel teemal tuleb regilaulutuppa laulma ja rääkima Mari Sarv! Oluline on veel teada, et seekordne laulmine toimub täiskuunädala neljapäeval! 

 

Sissepääs prii!

 

Kohtumiseni laul(u)des!

 

Lisateave:

Leila Joosepson

+372 55 568 987

http://laulutuba.planet.ee

Regilaulutuba

Künnipäeva regilaulutuba Regilaulutoa eesmärgiks on tuua linnakodanikke ja kõiki huvilisi lähemale meie esivanemate laulupärandile. Laulutuba annab soovijatele võimaluse laulda teistega kaasa või olla ise eeslauljaks.
This is the fact, that there are exellent best hosting web companies available, but they are hard to find at first place. We found out that company capable of what is the best web hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. Website reliability depends so much on which is the best web hosting companies discover best web hosting site because they offer reliable services, I experienced web companies hosting top and am convinced of their quality endurance and business class mostly for long time use. I used best web hosting website for myself and suggest also for you. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |