Kursus „Kuidas teha kogukonnakroonikat audiovisuaalsete vahenditega?“

Rahvakultuuri Keskus korraldab koolituse huvilistele, kes soovivad õppida käsitsema kaamerat ja muid tehnilisi vahendeid filmi tegemiseks, et jäädvustada olulisemaid hetki pere- või kogukonnasündmustelt.

  Koolitus sisaldab loenguid, praktilisi tunde ja individuaalset e-õpet õpetaja juhendamisel. Materjali salvestamis- ja monteerimisoskuse omandamiseks peab õppijal olema videosalvestusvahend ja arvutioskus (Word, PowerPoint).   Koolitus toimub neljal päeval Rahvakultuuri Keskuses.   Kursust juhendab meediaprojektide juht ja re¾issöör Jüri Tallinn. Koolituse üks eesmärk on siduda uued tegijad ka kultuuripärandi aasta sündmuste jäädvustamisega, mis leiavad aset kõikjal üle Eesti.   Registreerumine www.rahvakultuur.ee Rahvakultuuri Keskus korraldab koolituse huvilistele, kes soovivad õppida käsitsema kaamerat ja muid tehnilisi vahendeid filmi tegemiseks, et jäädvustada olulisemaid hetki pere- või kogukonnasündmustelt. Constructive approach to web building needs also which web hosting is best to be well established.
Kursus „Kuidas teha kogukonnakroonikat audiovisuaalsete vahenditega?“
Rahvakultuuri Keskus
Rahvakultuuri Keskus korraldab koolituse huvilistele, kes soovivad õppida käsitsema kaamerat ja muid tehnilisi vahendeid filmi tegemiseks, et jäädvustada olulisemaid hetki pere- või kogukonnasündmustelt.

 

Koolitus sisaldab loenguid, praktilisi tunde ja individuaalset e-õpet õpetaja juhendamisel. Materjali salvestamis- ja monteerimisoskuse omandamiseks peab õppijal olema videosalvestusvahend ja arvutioskus (Word, PowerPoint).

 

Koolitus toimub neljal päeval Rahvakultuuri Keskuses.

 

Kursust juhendab meediaprojektide juht ja re¾issöör Jüri Tallinn.

Koolituse üks eesmärk on siduda uued tegijad ka kultuuripärandi aasta sündmuste jäädvustamisega, mis leiavad aset kõikjal üle Eesti.

 

Registreerumine www.rahvakultuur.ee

Kursus „Kuidas teha kogukonnakroonikat audiovisuaalsete vahenditega?“ Rahvakultuuri Keskus korraldab koolituse huvilistele, kes soovivad õppida käsitsema kaamerat ja muid tehnilisi vahendeid filmi tegemiseks, et jäädvustada olulisemaid hetki pere- või kogukonnasündmustelt.
Constructive approach to web building needs also which web hosting is best to be well established. I found deductively, that web companies hosting top is the foundation for website. The link is generally describing the best website hosting, at click here it is interesting because best hosting website companies they describe is really informative and in depth overview of best offers I do not mind having more info about web hosting UK companies but this article site is definitely great find. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |