Labajala keerutamise õpituba

Kui vanasti kasvas inimene üles kogukonnas, kus pidudel tantsiti-pööreldi-pööreldi-pööreldi ja ta sai selle kunsti selgeks kümmekonna aasta jooksul jälgides ja matkides kümneid oskajaid enda ümber, siis meil siin ja täna ei jää muud üle, kui teadlikult harjutada.

  Labajala õpitoas uurime mõnda nippi, mis pöörlemisele kaasa aitab ning… harjutame!   Millal? 26.aprill 2013 kell 20.00 Kus? Pärimusmuusika aida väikeses saalis (Tasuja pst 6, Viljandi) Palju? 5 € / 3,50 € Kes? Õpetab Kristiina Kapper   Kristiina Kapper on tantsuõpetaja, keda üha enam intrigeerib küsimus traditsioonilise tantsu õpetamisest 21. sajandil (rahva)tantsurühma trennis, festivali ühekordses õpitoas ja muudes kaasaegsetes situatsioonides. Kas seda üldse teha? Pigem vist jah. Aga kuidas nii, et tasakaal tantsu sisu (olemus) ja vormi (sammud) tähtsuse vahel paika jääks?   Õpitoale järgnevas tantsumajas mängivad Lauri Lüdimois, Marko Mägi, Knihv ja Torupilli Jussi Trio. Labajala keerutamise õpituba Kui vanasti kasvas inimene üles kogukonnas, kus pidudel tantsiti-pööreldi-pööreldi-pööreldi ja ta sai selle kunsti selgeks kümmekonna aasta jooksul jälgides ja matkides kümneid oskajaid enda ümber, siis meil siin ja täna ei jää muud üle, kui teadlikult harjutada. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best web hosting companies and doing what they promise,
Labajala keerutamise õpituba
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Kui vanasti kasvas inimene üles kogukonnas, kus pidudel tantsiti-pööreldi-pööreldi-pööreldi ja ta sai selle kunsti selgeks kümmekonna aasta jooksul jälgides ja matkides kümneid oskajaid enda ümber, siis meil siin ja täna ei jää muud üle, kui teadlikult harjutada.

 

Labajala õpitoas uurime mõnda nippi, mis pöörlemisele kaasa aitab ning… harjutame!

 

Millal? 26.aprill 2013 kell 20.00

Kus? Pärimusmuusika aida väikeses saalis (Tasuja pst 6, Viljandi)

Palju? 5 € / 3,50 €

Kes? Õpetab Kristiina Kapper

 

Kristiina Kapper on tantsuõpetaja, keda üha enam intrigeerib küsimus traditsioonilise tantsu õpetamisest 21. sajandil (rahva)tantsurühma trennis, festivali ühekordses õpitoas ja muudes kaasaegsetes situatsioonides. Kas seda üldse teha? Pigem vist jah. Aga kuidas nii, et tasakaal tantsu sisu (olemus) ja vormi (sammud) tähtsuse vahel paika jääks?

 

Õpitoale järgnevas tantsumajas mängivad Lauri Lüdimois, Marko Mägi,
Knihv ja Torupilli Jussi Trio.

Labajala keerutamise õpituba

Labajala keerutamise õpituba Kui vanasti kasvas inimene üles kogukonnas, kus pidudel tantsiti-pööreldi-pööreldi-pööreldi ja ta sai selle kunsti selgeks kümmekonna aasta jooksul jälgides ja matkides kümneid oskajaid enda ümber, siis meil siin ja täna ei jää muud üle, kui teadlikult harjutada.
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best web hosting companies and doing what they promise, It's definitely first-class service they provide the best website hosting and that is what makes them outstanding in the field. Therefore I included about UK web hosting companies on I am sure, that araweb.co.uk UK web hosting is best I read it all and understood companies hosting web UK fully. Their systems everyday usage is really what matters. Therefore see what is a web hosting service and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |