Maarahva aastaringi esimene koolituspäev Moostes

Maarahva aastaringi esimesel kohtumisel räägime sügisestest rahvakalendri tähtpäevadest, esivanemate uskumustest, nendega seotud rituaalidest ja lauludest. Vaatame mardi-, kadri- ja hingedeaja pärimusse ehk pisut uudse pilguga: räägime sanditamise ajaloolis-mütoloogilisest taustast, laulame laule ja mõtiskleme, mis roll on nendel iidsetel tähtpäevadel praeguse aja inimese elus.

  Millal? 19. oktoobril 2012 kell 14:00 – 18:30 Kus? Mooste Rahvamuusikakooli majas Mooste mõisapargis  Mis? sanditamise komme meie rahvapärimuses (teooria ja praktika käsikäes)    Kellele? kõigile, keda huvitab meie pärimus ning kes soovivad selles protsessis ise kaasa lüüa  Kui palju? 22 eurot,  kursus toimub eelregistreerimisega   Juhendavad Meelika Hainsoo ja Lauri Õunapuu   Lauri põhihuviks on eesti arhailine laulukultuur ja traditsiooniline kandlemängustiil. Tema lauluvarasse kuulub hulgaliselt rahvalaule nii vanemast, kui uuemast kihistusest. Lauri veab eest Arhailise Meestelaulu Seltsi ning korraldab rahvalaulu õpitubasid üle Eesti, tutvustades vanapärast loomulikku laulmisviisi ja repertuaari. Lauri  on ansambli Metsatöll liige.  Meelika on õppinud rahvamuusikat TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, peale selle lõpetamist töötanud õpetajana erinevates Eesti kõrgkoolides, andnud kursuseid ja õpitubasid, juhendanud huvilisi üle Eesti. Teda huvitab eelkõige eesti traditsiooniline laulumängukultuur ja pärimuslik tantsukeel. Meelika on laulnud-mänginud mitmetes pärimusmuusikat viljelevates ansamblites.   Täpsemat infot koos päevakavaga jagab ning registreerumisi võtab vastu kuni 15. oktoobrini: Krista Sildoja Mooste Rahvamuusikakooli koolitusjuht es1 = 'mailto:kris'; es2 = ';ta@rahvamuu'; es3 = '15;ika.ee'; ts1 = 'krista@rahv'; ts2 = 'amuusika.ee'; ts3 = ';'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');kris[No SpaM]ta@rahvamuusika.ee   +372 55 31 478  Maarahva aastaring Maarahva aastaringi esimesel kohtumisel räägime sügisestest rahvakalendri tähtpäevadest, esivanemate uskumustest, nendega seotud rituaalidest ja lauludest. Vaatame mardi-, kadri- ja hingedeaja pärimusse ehk pisut uudse pilguga: räägime sanditamise ajaloolis-mütoloogilisest taustast, laulame laule ja mõtiskleme, mis roll on nendel iidsetel tähtpäevadel praeguse aja inimese elus. While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs.
Maarahva aastaringi esimene koolituspäev Moostes
Mooste Rahvamuusikakool
Maarahva aastaringi esimesel kohtumisel räägime sügisestest rahvakalendri tähtpäevadest, esivanemate uskumustest, nendega seotud rituaalidest ja lauludest. Vaatame mardi-, kadri- ja hingedeaja pärimusse ehk pisut uudse pilguga: räägime sanditamise ajaloolis-mütoloogilisest taustast, laulame laule ja mõtiskleme, mis roll on nendel iidsetel tähtpäevadel praeguse aja inimese elus.

 

Millal? 19. oktoobril 2012 kell 14:00 – 18:30

Kus? Mooste Rahvamuusikakooli majas Mooste mõisapargis

 Mis? sanditamise komme meie rahvapärimuses (teooria ja praktika käsikäes)   

Kellele? kõigile, keda huvitab meie pärimus ning kes soovivad selles protsessis ise kaasa lüüa 

Kui palju? 22 eurot,  kursus toimub eelregistreerimisega

 

Juhendavad Meelika Hainsoo ja Lauri Õunapuu

 

Lauri põhihuviks on eesti arhailine laulukultuur ja traditsiooniline kandlemängustiil. Tema lauluvarasse kuulub hulgaliselt rahvalaule nii vanemast, kui uuemast kihistusest. Lauri veab eest Arhailise Meestelaulu Seltsi ning korraldab rahvalaulu õpitubasid üle Eesti, tutvustades vanapärast loomulikku laulmisviisi ja repertuaari. Lauri  on ansambli Metsatöll liige. 

Meelika on õppinud rahvamuusikat TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias, peale selle lõpetamist töötanud õpetajana erinevates Eesti kõrgkoolides, andnud kursuseid ja õpitubasid, juhendanud huvilisi üle Eesti. Teda huvitab eelkõige eesti traditsiooniline laulumängukultuur ja pärimuslik tantsukeel. Meelika on laulnud-mänginud mitmetes pärimusmuusikat viljelevates ansamblites.

 

Täpsemat infot koos päevakavaga jagab ning registreerumisi võtab vastu kuni 15. oktoobrini:

Krista Sildoja

Mooste Rahvamuusikakooli koolitusjuht

 

+372 55 31 478 

Maarahva aastaringi esimene koolituspäev Moostes

Maarahva aastaring

Maarahva aastaringi esimene koolituspäev Moostes Maarahva aastaringi esimesel kohtumisel räägime sügisestest rahvakalendri tähtpäevadest, esivanemate uskumustest, nendega seotud rituaalidest ja lauludest. Vaatame mardi-, kadri- ja hingedeaja pärimusse ehk pisut uudse pilguga: räägime sanditamise ajaloolis-mütoloogilisest taustast, laulame laule ja mõtiskleme, mis roll on nendel iidsetel tähtpäevadel praeguse aja inimese elus.
While looking for web hosting best companies I found ultimate solution for my website needs. We found out that company capable of which web hosting is best is worth of mentioning and therefore we publish link here. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see web companies hosting top on read more about araweb.co.uk hosting articles sure bet, I believe that best website hosting companies proves results in short time for long time benefits. Take customer service that is why I prefer competent best hosting website companies and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |