Mängu- ja laulupäev Pärimusmängude perekoolis

Pärimusmängude Perekoolis saab teadmisi eesti rahvamängudest, rahvalauludest, laulumängudest, eesti traditsioonilisest rahvakultuurist. Lisaks on igal mängupäeval võimalik endale midagi põnevat meisterdada. Viietunnilise mängu-, laulu- ja meisterdamise päeva märksõnadeks on eelkõige looming, improvisatsioon ja rõõm. Kõik osalejad saavad mängitu ja lauldu kohta kaasa õpilehed.

Millal? 19. mai 2012 kell 11.30-15.30. Kus? Tartu Pauluse Lastehoiu ruumis (Riia 27)   11.15 Kogunemine.  11.30 Saame tuttavaks.  11.45 Rahvalaulumängud ja laulumängud.  12.45 Rahvamängud.  13.15 Viltimise meistrituba - märgvildime kõristi ja nõelvildime linnu või looma.   14.30 Laulumängud - kaputjalga sõrasilmast ilusama inimeseni.  15.15 Kokkuvõte päevast.     Kaasa saab meisterdatud esemed ja järgmised õpilehed:  (1) vanemad ja uuemad laulumängud;  (2) laulumängud 3;  (3) rahvalaulud ja rahvamängud.    Lisainfo:   56 492 650 (Terje Puistaja), es1 = 'mailto:terjepu&#'; es2 = 'x40;gmail.com'; ts1 = 'terjepu@&#'; ts2 = 'x67;mail.com'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');terj[No SpaM]epu@gmail.com 55 602 169 (Liisa Maasik), es1 = 'mailto:liis'; es2 = 'a.parimuskoo&#x'; es3 = '6c;@gmail.co'; es4 = ';m'; ts1 = 'liisa.parim'; ts2 = ';uskool@gm'; ts3 = 'ail.com'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');liis[No SpaM]a.parimuskool@gmail.com www.parimuskool.ee Mängu- ja laulupäev Pärimusmängude Perekoolis saab teadmisi eesti rahvamängudest, rahvalauludest, laulumängudest, eesti traditsioonilisest rahvakultuurist. Lisaks on igal mängupäeval võimalik endale midagi põnevat meisterdada. Viietunnilise mängu-, laulu- ja meisterdamise päeva märksõnadeks on eelkõige looming, improvisatsioon ja rõõm. Kõik osalejad saavad mängitu ja lauldu kohta kaasa õpilehed. Reliable technical systems make enormous difference in best web hosting companies and it is sure-fire choice.
Mängu- ja laulupäev Pärimusmängude perekoolis
Terje Puistaja
Pärimusmängude Perekoolis saab teadmisi eesti rahvamängudest, rahvalauludest, laulumängudest, eesti traditsioonilisest rahvakultuurist. Lisaks on igal mängupäeval võimalik endale midagi põnevat meisterdada. Viietunnilise mängu-, laulu- ja meisterdamise päeva märksõnadeks on eelkõige looming, improvisatsioon ja rõõm. Kõik osalejad saavad mängitu ja lauldu kohta kaasa õpilehed.

Millal? 19. mai 2012 kell 11.30-15.30.

Kus? Tartu Pauluse Lastehoiu ruumis (Riia 27)

 

11.15 Kogunemine. 

11.30 Saame tuttavaks. 

11.45 Rahvalaulumängud ja laulumängud. 

12.45 Rahvamängud. 

13.15 Viltimise meistrituba - märgvildime kõristi ja nõelvildime linnu või looma.  

14.30 Laulumängud - kaputjalga sõrasilmast ilusama inimeseni. 

15.15 Kokkuvõte päevast.  

 

Kaasa saab meisterdatud esemed ja järgmised õpilehed: 

(1) vanemad ja uuemad laulumängud; 

(2) laulumängud 3; 

(3) rahvalaulud ja rahvamängud. 

 

Lisainfo:  

56 492 650 (Terje Puistaja),

55 602 169 (Liisa Maasik),

www.parimuskool.ee

Mängu- ja laulupäev

Mängu- ja laulupäev Pärimusmängude perekoolis Pärimusmängude Perekoolis saab teadmisi eesti rahvamängudest, rahvalauludest, laulumängudest, eesti traditsioonilisest rahvakultuurist. Lisaks on igal mängupäeval võimalik endale midagi põnevat meisterdada. Viietunnilise mängu-, laulu- ja meisterdamise päeva märksõnadeks on eelkõige looming, improvisatsioon ja rõõm. Kõik osalejad saavad mängitu ja lauldu kohta kaasa õpilehed.
Reliable technical systems make enormous difference in best web hosting companies and it is sure-fire choice. We found out that company capable of best hosting web companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. Araweb.co.uk is great source for what is the best web hosting in the page AraWeb Co Ltd. leads me always to new understanding top web hosting companies so sometimes clear system and well structured presentation about web hosting UK companies which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |