Mardilaat 2012

Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. Lisaks käsitöötoodangu presentatisoonid, uute raamatute esitlused, pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat.

  Millal? 8.-11. november 2012 Kus? Saku Suurhallis (Paldiski mnt 104B, Tallinn)   Osalevad käsitööd õpetavad koolid, muuseumid jt. valdkonnaga seotud institutsioonid. Mardilaat toimub alati mardipäevale lähimal nädalalõpul neljapäevast pühapäevani.  2009. aastal uuendusena väga positiivselt vastu võetud käsitöö ööst on kujunemas traditsioon. Käsitöö öö programm on 9. novembril kella 18.00-21.00. Päeva lõpetab kontsert!   Pileti hinnad: 2 € sooduspilet (õpilased, üliõpilased, pensionärid) / 4 € tavapilet / 6 € perepilet (2 täiskasvanut ning nendega kaasasolevad lapsed, laste arv ei ole piiratud)   Lisateave: http://folkart.ee/mardilaat   Mardilaat Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. Lisaks käsitöötoodangu presentatisoonid, uute raamatute esitlused, pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat. Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best hosting web companies and see what they really offer
Mardilaat 2012
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit
Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. Lisaks käsitöötoodangu presentatisoonid, uute raamatute esitlused, pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat.

 

Millal? 8.-11. november 2012

Kus? Saku Suurhallis (Paldiski mnt 104B, Tallinn)

 

Osalevad käsitööd õpetavad koolid, muuseumid jt. valdkonnaga seotud institutsioonid.
Mardilaat toimub alati mardipäevale lähimal nädalalõpul neljapäevast pühapäevani.  2009. aastal uuendusena väga positiivselt vastu võetud käsitöö ööst on kujunemas traditsioon.
Käsitöö öö programm on 9. novembril kella 18.00-21.00. Päeva lõpetab kontsert!

 

Pileti hinnad: 2 € sooduspilet (õpilased, üliõpilased, pensionärid) / 4 € tavapilet / 6 € perepilet (2 täiskasvanut ning nendega kaasasolevad lapsed, laste arv ei ole piiratud)

 

Lisateave: http://folkart.ee/mardilaat

 Mardilaat

Mardilaat 2012 Mardilaadal esitletakse ja müüakse Eesti parimat käsitööd, toimuvad oma ala asjatundjate poolt läbi viidud meistrikojad käsitöö gurmaanidele ja harrastajatele ning õpitoad lastele. Lisaks käsitöötoodangu presentatisoonid, uute raamatute esitlused, pakutakse eestimaist kõhutäidet ja kuulata saab rahvuslikku muusikat.
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best hosting web companies and see what they really offer Probably because they tell complex ideas of what is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of top web hosting companies for reaching this hosting article I am confident, that best website hosting companies is one of the best clear system it is exactly what makes website hosting companies best very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |