Mentorkoolitus

Mentorkoolitus

 

Mentorlus on praktikas saadud kogemuste edasiandmine ja –kandumine enamkogenult vähemkogenule, mille eesmärgiks on professionaalne ja isiklik areng. Mentorlust on meetodina kasutatud aastatuhandeid, mõiste mentor pärineb Kreeka mütoloogiast. 

Rahvakultuuri mentorprogramm on loodud rahvakultuuri eri valdkondade elujõulisuse tagamiseks läbi õpetajate õpetamise. Programm aitab kaasa taseme ja oskuste tõstmisele valdkonna tippspetsialistide ehk mentorite juhendamisel. Rahvakultuuri mentorprogramm käivitus pilootprojektina 2005. aastal.

 

Folkloorinõukogu teeb mentorkoolituste osas koostööd Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsiga, kelle hallatavast programmist on võimalik osa saada ka kõigil folkloorinõukogu liikmetel. Selleks tuleb vaid soovitud nõustaja kohale kutsuda, riigi toetusest on tagatud mentori sõit ja töötasu.

 

Kui soovid kutsuda oma maakonda, valda või linna mõne asjatundja, et õppida süvitsi pärimusmuusikat või -tantsu, siis toimi järgmiselt:

  1. lepi mentoriga kokku täpsem teema, aeg ja koht;
  2. mentori tellimiseks võta ühendust oma linna või maakonna folkloorikuraatoriga, kes vormistab vajalikud paberid.

Nimekirja mentoritest leiad vasakus menüüribas, nime all "mentorid".

 

Kui vajad mentorite valimisel või kutsumisel abi, siis pöördu julgesti meie koolitusjuhi Ene Lukka-Jegikjani poole:

+372 601 57 27

+372 56 240 043 


Mentorkoolitus
Simple, yet really professionally explained best hosting web companies, I really enjoyed reading it. I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best web hosting companies for deeper araweb.co.uk has good hosting article base I read it two times and understood hosting web top companies much better. Now I have also broader info about remarkable results everyday usage is really what matters. Therefore see best web hosting website and find your way. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |