Moisekatsi Elohelü kutsub muusikuid võistlema

23.-24. aprillil 2011 toimub Põlvamaal Moostes juba XII Eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü, mis on leidnud väärilise toimumiskoha Mooste uues Folgikojas.

Rahvamuusikatöötluste festival on avatud nii professionaalsetele kui harrastusmuusikutele ja eesmärk on taaselustada ning väärtustada eesti traditsionaalset muusikat. Festivali võistluskontserdil hinnatakse esinejate muusikalist mõttemaailma, vokaal- ja instrumentaalvõimeid ning muusikaliste seadete loomise oskusi nii, et säiliks side vana ja uue vahel. Uue festivali läbiv teema on lihavõttepühad ja seekordne kohustuslik võistluslugu Kanepi kihelkonnast pärinev Hällülaul ehk Kiigelaul, mille sõnad ja viisi leiab festivali koduleheküljelt: http://folkfest.polvamaa.ee Festivali peapreemia on 1000 eurot. Lisaks peapreemiale antakse välja eripreemiad ühele õpilaskollektiivile ja parimale kohustusliku loo töötlusele.   Võistluskontserdil osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 17. jaanuariks täites kodulehel osaleja ankeedi või teatades festivali kunstilisele juhile Ülle Podekratile telefonil +372 50 87825. Festivalile pääseb osalema 14 kollektiivi. Viimasel korral oli osaledasoovijaid rohkem kui kontserdikava võimaldas ning siis läks Moisekatsi Elohelü võit Paldiskist pärit ansamblile Krüüsel.   Mooste Folgikoda on Kagu-Eesti suuremaid statsionaarse heli- ja valgustehnikaga varustatud kontsertsaale. Festivali korraldavad MTÜ Folgisellide Selts ja Mooste Vallavalitsus.   Lisainfo: Ülle Podekrat +372 50 87825 es1 = 'mailto:yllepo'; es2 = '00;ekrat@hot.ee'; ts1 = 'yllepodekr'; ts2 = 'at@hot.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');ylle[No SpaM]podekrat@hot.ee 23.-24. aprillil 2011 toimub Põlvamaal Moostes juba XII Eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü, mis on leidnud väärilise toimumiskoha Mooste uues Folgikojas. Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of web top hosting companies and see what they really offer
Moisekatsi Elohelü kutsub muusikuid võistlema
Marko Avikson
23.-24. aprillil 2011 toimub Põlvamaal Moostes juba XII Eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü, mis on leidnud väärilise toimumiskoha Mooste uues Folgikojas.
Moisekatsi Elohelü kutsub muusikuid võistlema


Rahvamuusikatöötluste festival on avatud nii professionaalsetele kui harrastusmuusikutele ja eesmärk on taaselustada ning väärtustada eesti traditsionaalset muusikat. Festivali võistluskontserdil hinnatakse esinejate muusikalist mõttemaailma, vokaal- ja instrumentaalvõimeid ning muusikaliste seadete loomise oskusi nii, et säiliks side vana ja uue vahel.

Uue festivali läbiv teema on lihavõttepühad ja seekordne kohustuslik võistluslugu Kanepi kihelkonnast pärinev Hällülaul ehk Kiigelaul, mille sõnad ja viisi leiab festivali koduleheküljelt: http://folkfest.polvamaa.ee
Festivali peapreemia on 1000 eurot. Lisaks peapreemiale antakse välja eripreemiad ühele õpilaskollektiivile ja parimale kohustusliku loo töötlusele.

 

Võistluskontserdil osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 17. jaanuariks täites kodulehel osaleja ankeedi või teatades festivali kunstilisele juhile Ülle Podekratile telefonil +372 50 87825.

Festivalile pääseb osalema 14 kollektiivi. Viimasel korral oli osaledasoovijaid rohkem kui kontserdikava võimaldas ning siis läks Moisekatsi Elohelü võit Paldiskist pärit ansamblile Krüüsel.

 

Mooste Folgikoda on Kagu-Eesti suuremaid statsionaarse heli- ja valgustehnikaga varustatud kontsertsaale.
Festivali korraldavad MTÜ Folgisellide Selts ja Mooste Vallavalitsus.

 

Lisainfo:

Ülle Podekrat

+372 50 87825

Moisekatsi Elohelü kutsub muusikuid võistlema 23.-24. aprillil 2011 toimub Põlvamaal Moostes juba XII Eesti rahvamuusikatöötluste festival Moisekatsi Elohelü, mis on leidnud väärilise toimumiskoha Mooste uues Folgikojas.
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of web top hosting companies and see what they really offer We found out that company capable of best web hosting website is worth of mentioning and therefore we publish link here. Therefore I included about web hosting in UK companies on araweb.co.uk has good hosting article base it is interesting because web hosting UK companies they describe is really informative and in depth overview of endurance and business class finally, it is the place for reaping full knowledge about companies hosting web UK with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |