Muinasjutukonverents „Jutusta mulle üks lugu!“ kutsub

Kolmandat korda toimuv konverents on seekord jutuvestmise teemal. Meie moodsas ja tempokas maailmas armastavad inimesed endiselt lugusid. Muutunud on vaid jutustamisviisid ja -vahendid. Tuletamaks meelde vanu võtteid ning jagamaks kogemusi uute kasutamisest oleme kaasanud jutuvestjaid, lastekirjanduse eksperte Eestist, Soomest, Taanist ja Norrast.

  Millal? Kus?   24. mai 2013 kell 9.30 – 16.30 muinasjutukonverents „Jutusta mulle üks lugu!“ Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3) 25. mai 2013 kell 10.00 – 13.10 Piret Pääri, Agneta Möller- Salmela ja Liisa Maria Karlssoni jutuvestmisõpitoad lasteraamatukogus (Wiedemanni 11)   Konverentsile ootame raamatukogutöötajaid, laste lugemisjuhte (pedagoogid, lapsevanemad, koolieelsete lasteasutuste õpetajad), loovtegevuse- ja huvijuhte, noorsootöötajaid, kirjanikke, illustraatoreid ning kõiki teisi huvilisi.   Õpitubasid juhendavad jutuvestjad: Piret Päär (Eesti), Agneta Möller- Salmela ja Liisa Maria Karlsson (Soome).   Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise keel, sünkroontõlkega mõlemasse keelde.   Konverentsile saab registreerida kuni 13. maini muinasjutufestivali kodulehel http://muinasjutt.haapsalu.ee/?page_id=251.     Lisainformatsioon: Muinasjutufestivali ametlikul veebilehel http://muinasjutt.haapsalu.ee/   Marika Matvei 472 4492 es1 = 'mailto:marika&#x'; es2 = '40;lib.haaps'; es3 = 'alu.ee'; ts1 = 'marika@lib&#'; ts2 = 'x2e;haapsalu.e'; ts3 = '01;'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');mari[No SpaM]ka@lib.haapsalu.ee Muinasjutukonverents Kolmandat korda toimuv konverents on seekord jutuvestmise teemal. Meie moodsas ja tempokas maailmas armastavad inimesed endiselt lugusid. Muutunud on vaid jutustamisviisid ja -vahendid. Tuletamaks meelde vanu võtteid ning jagamaks kogemusi uute kasutamisest oleme kaasanud jutuvestjaid, lastekirjanduse eksperte Eestist, Soomest, Taanist ja Norrast. Knowing background details of web top hosting companies helps to find state-of-the-art service with affordable expenses.
Muinasjutukonverents „Jutusta mulle üks lugu!“ kutsub
Marika Matvei
Kolmandat korda toimuv konverents on seekord jutuvestmise teemal. Meie moodsas ja tempokas maailmas armastavad inimesed endiselt lugusid. Muutunud on vaid jutustamisviisid ja -vahendid. Tuletamaks meelde vanu võtteid ning jagamaks kogemusi uute kasutamisest oleme kaasanud jutuvestjaid, lastekirjanduse eksperte Eestist, Soomest, Taanist ja Norrast.

 

Millal? Kus?

 

24. mai 2013

kell 9.30 – 16.30 muinasjutukonverents „Jutusta mulle üks lugu!“ Haapsalu Kultuurikeskuses (Posti 3)

25. mai 2013

kell 10.00 – 13.10 Piret Pääri, Agneta Möller- Salmela ja Liisa Maria Karlssoni jutuvestmisõpitoad lasteraamatukogus (Wiedemanni 11)

 

Konverentsile ootame raamatukogutöötajaid, laste lugemisjuhte (pedagoogid, lapsevanemad, koolieelsete lasteasutuste õpetajad), loovtegevuse- ja huvijuhte, noorsootöötajaid, kirjanikke, illustraatoreid ning kõiki teisi huvilisi.

 

Õpitubasid juhendavad jutuvestjad: Piret Päär (Eesti), Agneta Möller- Salmela ja Liisa Maria Karlsson (Soome).

 

Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise keel, sünkroontõlkega mõlemasse keelde.

 

Konverentsile saab registreerida kuni 13. maini muinasjutufestivali kodulehel http://muinasjutt.haapsalu.ee/?page_id=251.

 

 

Lisainformatsioon: Muinasjutufestivali ametlikul veebilehel http://muinasjutt.haapsalu.ee/

 

Marika Matvei

472 4492

Muinasjutukonverents

Muinasjutukonverents „Jutusta mulle üks lugu!“ kutsub Kolmandat korda toimuv konverents on seekord jutuvestmise teemal. Meie moodsas ja tempokas maailmas armastavad inimesed endiselt lugusid. Muutunud on vaid jutustamisviisid ja -vahendid. Tuletamaks meelde vanu võtteid ning jagamaks kogemusi uute kasutamisest oleme kaasanud jutuvestjaid, lastekirjanduse eksperte Eestist, Soomest, Taanist ja Norrast.
Knowing background details of web top hosting companies helps to find state-of-the-art service with affordable expenses. We found out that company capable of hosting web top companies is worth of mentioning and therefore we publish link here. They offer safe environment for website hosting companies best, insight araweb.co.uk has good web hosting reviews therefore I use allways their services when I need best web hosting website endurance and business class after long story. I read about best hosting website companies and now I know about it much more. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |