Mulgi tantsumaja

Esmalt Kadri Lepassoni juhendamisel polka õpituba ning siis edasi tantsumuusika Maarja Nuudi ja Sänni Noormetsa, Julius Vilumetsa, Ülemakstud Renstlihärrade ja õdede Taulide poolt.

  Millal? 8.detsember 2012 kell 19.00 Kus? Viljandi Pärimusmuusika aida suur saal (Tasuja pst 6, Viljandi)   "Polka õpituba" Kadri Lepasson Tihti on nii, et kui pillimees võtab üles hoogsa polkaloo tühjeneb saalipõrand üpris kiiresti. Tegelt on polka üks väga äge tants. 160-aastase ajaloo jooksul on polka ulpind nagu veinikork populaarsusemeres - vahepeal kadudes pinnalt ajutiste veidruste tõttu ning et siis jälle maskeerituna, adapteerununa välja vulpsatada. Euroopa iga uus põlvkond taasavastab enda jaoks polka, sest see eriline attiduud -polkalisus on noorte elustiil. Sänni Noormets ja Maarja Nuut Kaks suurepärast viiuldajat, kelle lemmikeeskujude hulka kuulub Mulgimaa, täpsemalt Tuhalaane pillimees Karl Leesment. Sänni ja Maarja ülesastumisel klobitaksegi need vanad lood tolmust puhtaks ning et siis säravas esituses tänapäeva tantsijat inspireerida. Julius Vilumets Karksi valla lõõtspillimängija. Pärit lõõtsamängijate dünastiast ning väga omanäolise mängustiiliga. Ehtne mulgi lõõtsamees! Et tugevdada kontakti eheda pärimusega hakkab edaspidi igas tantsumajas olema üks rahvapillimees. Ülemakstud Rentslihärrad Tarmo Noormaa ja Lauri Õunapuu- lõõtspill ja laul. Mehed, kes naudivad tantsuks mängimist ning kelle omanäoline repertuaar keskendub sel korral Mulgimaalt üles korjatud pärimusele. Anu ja Triinu Taul Legendaarsesse Taulide muusikadünastiasse kuuluvad lauljannad, keda tavaliselt võib lavadel näha omi autorilugusid laulmas. Kuid seekord laulavad nad rahvalaule ja tantsuks ja ilma pillideta. Mulgi tantsumaja Esmalt Kadri Lepassoni juhendamisel polka õpituba ning siis edasi tantsumuusika Maarja Nuudi ja Sänni Noormetsa, Julius Vilumetsa, Ülemakstud Renstlihärrade ja õdede Taulide poolt. This is the fact, that there are exellent the best web hosting companies available, but they are hard to find at first place.
Mulgi tantsumaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Esmalt Kadri Lepassoni juhendamisel polka õpituba ning siis edasi tantsumuusika Maarja Nuudi ja Sänni Noormetsa, Julius Vilumetsa, Ülemakstud Renstlihärrade ja õdede Taulide poolt.

 

Millal? 8.detsember 2012 kell 19.00

Kus? Viljandi Pärimusmuusika aida suur saal (Tasuja pst 6, Viljandi)

 

"Polka õpituba" Kadri Lepasson
Tihti on nii, et kui pillimees võtab üles hoogsa polkaloo tühjeneb saalipõrand üpris kiiresti. Tegelt on polka üks väga äge tants. 160-aastase ajaloo jooksul on polka ulpind nagu veinikork populaarsusemeres - vahepeal kadudes pinnalt ajutiste veidruste tõttu ning et siis jälle maskeerituna, adapteerununa välja vulpsatada. Euroopa iga uus põlvkond taasavastab enda jaoks polka, sest see eriline attiduud -polkalisus on noorte elustiil.

Sänni Noormets ja Maarja Nuut
Kaks suurepärast viiuldajat, kelle lemmikeeskujude hulka kuulub Mulgimaa, täpsemalt Tuhalaane pillimees Karl Leesment. Sänni ja Maarja ülesastumisel klobitaksegi need vanad lood tolmust puhtaks ning et siis säravas esituses tänapäeva tantsijat inspireerida.

Julius Vilumets
Karksi valla lõõtspillimängija. Pärit lõõtsamängijate dünastiast ning väga omanäolise mängustiiliga. Ehtne mulgi lõõtsamees! Et tugevdada kontakti eheda pärimusega hakkab edaspidi igas tantsumajas olema üks rahvapillimees.

Ülemakstud Rentslihärrad
Tarmo Noormaa ja Lauri Õunapuu- lõõtspill ja laul. Mehed, kes naudivad tantsuks mängimist ning kelle omanäoline repertuaar keskendub sel korral Mulgimaalt üles korjatud pärimusele.

Anu ja Triinu Taul
Legendaarsesse Taulide muusikadünastiasse kuuluvad lauljannad, keda tavaliselt võib lavadel näha omi autorilugusid laulmas. Kuid seekord laulavad nad rahvalaule ja tantsuks ja ilma pillideta.

Mulgi tantsumaja

Mulgi tantsumaja Esmalt Kadri Lepassoni juhendamisel polka õpituba ning siis edasi tantsumuusika Maarja Nuudi ja Sänni Noormetsa, Julius Vilumetsa, Ülemakstud Renstlihärrade ja õdede Taulide poolt.
This is the fact, that there are exellent the best web hosting companies available, but they are hard to find at first place. We found out that company capable of web companies hosting top is worth of mentioning and therefore we publish link here. They are competent and concerned about web top hosting companies for deeper the best web hosting site it's recognized brand with satisfying companies hosting provider web always rigorously seeking right clear understanding after reading this article, I know much better companies web hosting provider and may suggest ideas about web hosting service even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |