Muuseumiöö Eesti Kirjandusmuuseumis

Eesti Kirjandusmuuseumi muuseumiöös on laulu ja interaktiivmängu, koorimuusikat, kunsti ning kummitusi. Kirjandusmuuseumi külalistele annavad terekäe põnevad isiksused aegade tagant ja tänasest Eesti kultuuriloost.

  Millal? 18.mai 2013 Kus? Eesti Kirjandusmuuseum (Vanemuise 42, Tartu)   18.00 koorikontsert Vanemuise 42 ees - esinevad Mäluasutuste segakoor MASK ja Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoor. Paduvihma korral kontsert sees. 18.30 näituse avamine ERA galeriis - Mari-Ann Remmel esitleb maale, joonistusi, visandeid. Mari-Ann on piltidele püüdnud inimesi nii kolleegidest folkloristide seast kui ka muudest kogukondadest. Oma igapäevatöös tegeleb Mari-Ann Remmel kohapärimuse uurimisega, puutudes tihedalt kokku nii värvikate isiksuste kui ka kogukonnateadlikkusega. 19.00 elamusmäng kogu perele. Mida kirjutas omaaegne menukolumnist? Kuidas käituda ristteel? Kes on pildil? Mis on nurga taga? Mitu ämblikku on videos? Tule kohale, otsi kartoteekidest, vaata oma silmaga! Mäng koosneb lihtsatest kiiksuga ülesannetest, mida võid täita üksi või mitmekesi. Mängu käigus saad piiluda Kirjandusmuuseumi arhiividesse ja nurgatagustesse. 20.00 regilauluring muinasjuttudega - eest võtab Helen Kõmmus. Regilauluring ühendab jutu ja laulu võlu, osalemise ja kuulamise naudingu. Olete ringi väga oodatud - nii kuulama kui ka kaasa laulma! Helen Kõmmus on sünnilt hiidlane, andelt meisterlik jutuvestja ja ametilt rahvamuusikauurija. Sõna sekka öelda ja viisi vedada on lubanud ka Taive Särg. 21.00 majaekskursioon Lilla Daamiga. Ekskursiooni algus fuajees. Muuseumiööl fuajees müügil Eesti Kirjandusmuuseumi väljaanded. Maja ees mängivad pilli Kadri ja Ülo Saaremõts. Info: Moon Meier 58299165 Muuseumiöö Eesti Kirjandusmuuseumis Eesti Kirjandusmuuseumi muuseumiöös on laulu ja interaktiivmängu, koorimuusikat, kunsti ning kummitusi. Kirjandusmuuseumi külalistele annavad terekäe põnevad isiksused aegade tagant ja tänasest Eesti kultuuriloost. Simple, yet really professionally explained best web hosting companies, I really enjoyed reading it.
Muuseumiöö Eesti Kirjandusmuuseumis
Moon Meier
Eesti Kirjandusmuuseumi muuseumiöös on laulu ja interaktiivmängu,
koorimuusikat, kunsti ning kummitusi. Kirjandusmuuseumi külalistele
annavad terekäe põnevad isiksused aegade tagant ja tänasest Eesti
kultuuriloost.

 

Millal? 18.mai 2013

Kus? Eesti Kirjandusmuuseum (Vanemuise 42, Tartu)

 

18.00 koorikontsert Vanemuise 42 ees - esinevad Mäluasutuste segakoor MASK ja Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoor. Paduvihma korral kontsert sees.

18.30 näituse avamine ERA galeriis - Mari-Ann Remmel esitleb maale,
joonistusi, visandeid. Mari-Ann on piltidele püüdnud inimesi nii kolleegidest folkloristide seast kui ka muudest kogukondadest. Oma igapäevatöös tegeleb Mari-Ann Remmel kohapärimuse uurimisega, puutudes tihedalt kokku nii värvikate isiksuste kui ka kogukonnateadlikkusega.

19.00 elamusmäng kogu perele. Mida kirjutas omaaegne menukolumnist? Kuidas käituda ristteel? Kes on pildil? Mis on nurga taga? Mitu ämblikku on videos? Tule kohale, otsi kartoteekidest, vaata oma silmaga! Mäng koosneb lihtsatest kiiksuga ülesannetest, mida võid täita üksi või mitmekesi. Mängu käigus saad piiluda Kirjandusmuuseumi arhiividesse ja
nurgatagustesse.

20.00 regilauluring muinasjuttudega - eest võtab Helen Kõmmus. Regilauluring ühendab jutu ja laulu võlu, osalemise ja kuulamise naudingu. Olete ringi väga oodatud - nii kuulama kui ka kaasa laulma!
Helen Kõmmus on sünnilt hiidlane, andelt meisterlik jutuvestja ja ametilt
rahvamuusikauurija. Sõna sekka öelda ja viisi vedada on lubanud ka Taive
Särg.

21.00 majaekskursioon Lilla Daamiga. Ekskursiooni algus fuajees.

Muuseumiööl fuajees müügil Eesti Kirjandusmuuseumi väljaanded.
Maja ees mängivad pilli Kadri ja Ülo Saaremõts.

Info:

Moon Meier

58299165

Muuseumiöö Eesti Kirjandusmuuseumis

Muuseumiöö Eesti Kirjandusmuuseumis Eesti Kirjandusmuuseumi muuseumiöös on laulu ja interaktiivmängu, koorimuusikat, kunsti ning kummitusi. Kirjandusmuuseumi külalistele annavad terekäe põnevad isiksused aegade tagant ja tänasest Eesti kultuuriloost.
Simple, yet really professionally explained best web hosting companies, I really enjoyed reading it. We found out that company capable of which web hosting is best is worth of mentioning and therefore we publish link here. Therefore solid foundation for the best website hosting for deeper AraWeb Co Ltd. it's recognized brand with satisfying web hosting in the UK companies always rigorously seeking right systems so their well-balanced approach to UK web hosting companies is what makes them outstandingly well-organized company. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |