Oktoobrikuu regilaulutuba

Laulja ja laululooja Kairi Leivo kutsub retkele viimase veerandsaja aasta jooksul kuuldud ja loodud lauludega.

  Millal? 31. oktoober 2013 kell 18.00-20.00 Kus? Paberimuuseumis (Kastani 38, II korrus; Tartu)  Kairi Leivo on laulnud ansamblites Siidisõsarõ ja Õiõ Seto ning viimased 16 aastat ansamblis Laudaukse Kääksutajad. Ta peab oluliseks improvisatsiooni ning on uhke, et on saanud regilaule õppida otse eel- ja eeslauljatelt.  Seekordsesse laulutuppa tulijad saavad võimaluse koos Kairi Leivoga rändama minna: "Seekordses regilaulutoas püüan minna lauludega retkele läbi viimase veerandsaja aasta kuuldud ja tehtud laulude ning kui õnnestub, siis tõusta lendu koos kohapeal sündivate lugudega."   Regilaulutoas saavad kokku vana ja uus, improvisatsioon ja traditsioon. Sündmus toob kokku meisterlikud regilauluoskajad ja pärimushuvilised, pakub kuulamis- ja kaasalaulmisvõimalust.   Sel sügistalvel veel 28. novembril ja 19. detsembril.  Rohkem teavet regilaulutoa kohta www.folklore.ee/regilaulutuba Regilaulutuba Laulja ja laululooja Kairi Leivo kutsub retkele viimase veerandsaja aasta jooksul kuuldud ja loodud lauludega. Knowing background details of what is the best web hosting helps to find state-of-the-art service with affordable expenses.
Oktoobrikuu regilaulutuba
Moon Meier
Laulja ja laululooja Kairi Leivo kutsub retkele viimase veerandsaja aasta jooksul kuuldud ja loodud lauludega.

 

Millal? 31. oktoober 2013 kell 18.00-20.00

Kus? Paberimuuseumis (Kastani 38, II korrus; Tartu) 


Kairi Leivo on laulnud ansamblites Siidisõsarõ ja Õiõ Seto ning viimased 16 aastat ansamblis Laudaukse Kääksutajad. Ta peab oluliseks improvisatsiooni ning on uhke, et on saanud regilaule õppida otse eel- ja eeslauljatelt. 

Seekordsesse laulutuppa tulijad saavad võimaluse koos Kairi Leivoga rändama minna: "Seekordses regilaulutoas püüan minna lauludega retkele läbi viimase veerandsaja aasta kuuldud ja tehtud laulude ning kui õnnestub, siis tõusta lendu koos kohapeal sündivate lugudega."

 

Regilaulutoas saavad kokku vana ja uus, improvisatsioon ja traditsioon. Sündmus toob kokku meisterlikud regilauluoskajad ja pärimushuvilised, pakub kuulamis- ja kaasalaulmisvõimalust.

 

Sel sügistalvel veel 28. novembril ja 19. detsembril. 
Rohkem teavet regilaulutoa kohta www.folklore.ee/regilaulutuba

Regilaulutuba

Oktoobrikuu regilaulutuba Laulja ja laululooja Kairi Leivo kutsub retkele viimase veerandsaja aasta jooksul kuuldud ja loodud lauludega.
Knowing background details of what is the best web hosting helps to find state-of-the-art service with affordable expenses. It is truly remarkable company, which is dedicated to website hosting companies best and provides top notch services. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web hosting in UK companies in the page click here because they offer reliable services, I experienced UK web hosting companies and am convinced of their quality clear understanding that is why I prefer competent companies web hosting provider and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |