Oktoobrine regilaulutuba

Viinakuu laulutuba toimub juba sel neljapäeval. See on täpselt päev pärast kuldset täiskuud ja päev enne kolletamispäeva. 14. oktoober tähistas rahvakalendris aega, milleks nii vili kui puulehed on omandanud kuldse värvitooni.

  Millal? 13.okoober 2011 kell 18.00-20.00 Kus? Tartu 19.sajandi linnakodaniku muuseum (Jaani 16, Tartu) Sel puhul tulevad laulmisele lood, mis seotud kullaga - nimetet metalli tähendusvarjundid varieeruvad regilauludes millestki külmast ja hingetust kuni esivanemate teispoolse tarkuse sümbolini. Mis siis sellest, et vanasti märkis kolletamispäev ka talve algust looduses ja simunapäeval, 28. oktoobril hakkavad maad ja veed külmuma - laulud hoiavad südame ikka sooja. Lubame, et kuldvara saab lauldud ja mälestused sellest lauluõhtust ei koltu! Rohkem teavet www.folklore.ee/regilaulutuba Nüüd ja ikka täiskuu neljapäevadel! Kuukume ästi kuulusasti, laulame ästi laadusasti. (Kuusalu) Regilaulutuba Viinakuu laulutuba toimub juba sel neljapäeval. See on täpselt päev pärast kuldset täiskuud ja päev enne kolletamispäeva. 14. oktoober tähistas rahvakalendris aega, milleks nii vili kui puulehed on omandanud kuldse värvitooni. I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Oktoobrine regilaulutuba
Maarja Aigro
Viinakuu laulutuba toimub juba sel neljapäeval. See on täpselt päev
pärast kuldset täiskuud ja päev enne kolletamispäeva. 14. oktoober
tähistas rahvakalendris aega, milleks nii vili kui puulehed on omandanud
kuldse värvitooni.

 

Millal? 13.okoober 2011 kell 18.00-20.00

Kus? Tartu 19.sajandi linnakodaniku muuseum (Jaani 16, Tartu)


Sel puhul tulevad laulmisele lood, mis seotud kullaga - nimetet metalli
tähendusvarjundid varieeruvad regilauludes millestki külmast ja hingetust
kuni esivanemate teispoolse tarkuse sümbolini. Mis siis sellest, et vanasti
märkis kolletamispäev ka talve algust looduses ja simunapäeval, 28.
oktoobril hakkavad maad ja veed külmuma - laulud hoiavad südame ikka
sooja. Lubame, et kuldvara saab lauldud ja mälestused sellest lauluõhtust ei koltu!


Rohkem teavet www.folklore.ee/regilaulutuba

Nüüd ja ikka täiskuu neljapäevadel!

Kuukume ästi kuulusasti, laulame ästi laadusasti. (Kuusalu)

Regilaulutuba

Oktoobrine regilaulutuba Viinakuu laulutuba toimub juba sel neljapäeval. See on täpselt päev pärast kuldset täiskuud ja päev enne kolletamispäeva. 14. oktoober tähistas rahvakalendris aega, milleks nii vili kui puulehed on omandanud kuldse värvitooni.
I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Maintaining website is really important, I discovered which is the best web hosting companies and use truly reliable service now. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing best website hosting companies, at best website hosting companies it is interesting because website hosting companies best they describe is really informative and in depth overview of endurance and business class and well structured presentation about best web hosting website which is pure pleasure to read. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |