Oma tegevust alustab Linnutaja klubi

Ansambel Linnutajat teavad kindlasti kõik Pärnumaa elanikud. Üks osa neist teab ka, milline on olnud Linnutaja nägu nende 33-e tegutsemisaasta jooksul ning kuidas see nägu on ajas muutunud. Elava asja üheks tundemärgiks ongi see, kuidas ta suudab muutuda ning ennast ümbritsevaga kohandada.

  Helgi Sildeveri juhendamisel sündinud naiste laulu- ja torupilliansamblist on tänaseks päevaks välja kujunenud ümbruskonna suulist pärimust viljelev sõpruskond. Ansambli liikmed mängivad kõik mingit pilli, kes torupilli, kes viiulit jm. Üheskoos võetakse üles nii tantsulaulud kui muud esivanemate viisid. Eelkõige on hakatud tundma rõõmu kodukoha muusikast ning otsitud sellele ka tänapäevast väljendusvahendit.   Oma tegevuse laiendamiseks kutsub Linnutaja kokku uue tegutsemisvormi lisaks senitehtule. Selleks saab Linnutaja klubi. Klubi kui formaat hõlmab enda alla lühikest kontsert-ettekannet nii Linnutajalt endalt kui erinevatelt külalistelt, ühist teejoomist ning suhtlust läbi tantsude ja laulude. Klubisse on oodatud kõik, kel osalemiseks soovi ja jaksu. Sellised õhtud hakkavad toimuma regulaarselt iga paari kuu tagant, kaasates kõiki soovijaid siit ja sealtpoolt Vändrat.   Ühised ettevõtmised hakkavad toimuma Vändra Raamatukogus, selle uutes ja ilusates kõrvalruumides, sisenemisega kõrvaluksest. Parima tulemuse nimel soovime, et kõik osalejad arvestaksid pisikeste reeglitega, mis meie olemise erilisteks sündmusteks aitaksid teha. Esiteks palume kõigil osavõtjatel kasutada vahetusjalatseid. Ühises teelauas palume igaühel kanda hoolt, et tema järgi kõik samamoodi korda jääks, nagu saabudes. Igal klubi kokkusaamisel on ka osavõtumaks, mis katab külaliste kutsumisega seotud kulud ning lubab meil ühiselt ka väikese teelaua katta.   Ootame Linnutaja klubiga liituma kõiki, olenemata vanusest ja eluvaadetest. Soovijatel palume kindlasti pillid kaasa võtta, millel seltskondlik osa põnevalt mööda saata. Igal juhul ei tohiks koju unustada head tuju ja soovi ise kaasa lüüa.   Esimene kokkusaamine toimub laupäeval 22. oktoobril algusega kell 17:00. Lisaks Linnutajale esinevad külalistena Pärnumaa Viiulikoor, Krista, Uku ja Raivo Sildoja ning Helen ja Hanna Valk. Tere tulemast!   Teeme ISE oma elu ilusaks! Linnutaja klubi Ansambel Linnutajat teavad kindlasti kõik Pärnumaa elanikud. Üks osa neist teab ka, milline on olnud Linnutaja nägu nende 33-e tegutsemisaasta jooksul ning kuidas see nägu on ajas muutunud. Elava asja üheks tundemärgiks ongi see, kuidas ta suudab muutuda ning ennast ümbritsevaga kohandada. I really enjoyed reading of web hosting best companies articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Oma tegevust alustab Linnutaja klubi
Krista Sildoja
Ansambel Linnutajat teavad kindlasti kõik Pärnumaa elanikud. Üks osa neist teab ka, milline on olnud Linnutaja nägu nende 33-e tegutsemisaasta jooksul ning kuidas see nägu on ajas muutunud. Elava asja üheks tundemärgiks ongi see, kuidas ta suudab muutuda ning ennast ümbritsevaga kohandada.

 

Helgi Sildeveri juhendamisel sündinud naiste laulu- ja torupilliansamblist on tänaseks päevaks välja kujunenud ümbruskonna suulist pärimust viljelev sõpruskond. Ansambli liikmed mängivad kõik mingit pilli, kes torupilli, kes viiulit jm. Üheskoos võetakse üles nii tantsulaulud kui muud esivanemate viisid. Eelkõige on hakatud tundma rõõmu kodukoha muusikast ning otsitud sellele ka tänapäevast väljendusvahendit.

 

Oma tegevuse laiendamiseks kutsub Linnutaja kokku uue tegutsemisvormi lisaks senitehtule. Selleks saab Linnutaja klubi. Klubi kui formaat hõlmab enda alla lühikest kontsert-ettekannet nii Linnutajalt endalt kui erinevatelt külalistelt, ühist teejoomist ning suhtlust läbi tantsude ja laulude. Klubisse on oodatud kõik, kel osalemiseks soovi ja jaksu. Sellised õhtud hakkavad toimuma regulaarselt iga paari kuu tagant, kaasates kõiki soovijaid siit ja sealtpoolt Vändrat.

 

Ühised ettevõtmised hakkavad toimuma Vändra Raamatukogus, selle uutes ja ilusates kõrvalruumides, sisenemisega kõrvaluksest. Parima tulemuse nimel soovime, et kõik osalejad arvestaksid pisikeste reeglitega, mis meie olemise erilisteks sündmusteks aitaksid teha. Esiteks palume kõigil osavõtjatel kasutada vahetusjalatseid. Ühises teelauas palume igaühel kanda hoolt, et tema järgi kõik samamoodi korda jääks, nagu saabudes. Igal klubi kokkusaamisel on ka osavõtumaks, mis katab külaliste kutsumisega seotud kulud ning lubab meil ühiselt ka väikese teelaua katta.

 

Ootame Linnutaja klubiga liituma kõiki, olenemata vanusest ja eluvaadetest. Soovijatel palume kindlasti pillid kaasa võtta, millel seltskondlik osa põnevalt mööda saata. Igal juhul ei tohiks koju unustada head tuju ja soovi ise kaasa lüüa.

 

Esimene kokkusaamine toimub laupäeval 22. oktoobril algusega kell 17:00. Lisaks Linnutajale esinevad külalistena Pärnumaa Viiulikoor, Krista, Uku ja Raivo Sildoja ning Helen ja Hanna Valk. Tere tulemast!

 

Teeme ISE oma elu ilusaks!

Linnutaja klubi

Oma tegevust alustab Linnutaja klubi Ansambel Linnutajat teavad kindlasti kõik Pärnumaa elanikud. Üks osa neist teab ka, milline on olnud Linnutaja nägu nende 33-e tegutsemisaasta jooksul ning kuidas see nägu on ajas muutunud. Elava asja üheks tundemärgiks ongi see, kuidas ta suudab muutuda ning ennast ümbritsevaga kohandada.
I really enjoyed reading of web hosting best companies articles, because they explain those complex things in really simple terms. It is truly remarkable company, which is dedicated to top web hosting companies and provides top notch services. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best website hosting, it is absolutely worth best web hosting companies UK sure bet, I believe that companies hosting web provider proves results in short time for long time benefits. Take new perspective which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |