PÄRITUD VÄÄRTUSTE ÖÖPÄEV 2017

PÄRITUD VÄÄRTUSTE ÖÖPÄEV 2017
PÄRITUD VÄÄRTUSTE ÖÖPÄEV 2017

Kaunil Kõrvemaal Mustjõe kõrtsitalus toimus 8. – 9. juunil Päritud väärtuste ööpäev.

 

Päritud väärtuste ööpäeval toimusid silmapaistvate isikute juhendamisel pärimuskultuurialased arutelud ja vestlusringid.

 

Sel aastal oli fookuses inimese suhetering. Perepärimuse, regilaulude ja rahvajuttude põhjal heideti pilk eelnevate põlvkondade elukogemusse ja väärtussüsteemi, mille paistel analüüsiti oma argikonteksti.

 

Päritud väärtuste ööpäeva korraldajad usuvad, et päritud väärtuste abil saab elu muuta õnnelikumaks ja tasakaalukamaks, olles kontaktis nii iseenese kui oma keskkonnaga.

 

Eesti Folkloorinõukogu jaoks oli Päritud väärtuste ööpäev üks 2017. aasta tippsündmustest, millega tähistada oma 25. aastapäeva.

 

 

Päritud väärtuste ööpäeva kava

 

8. juuni

kell 11 saabumine Mustjõele

kell 12 avamine

kell 12.15 Tiiu Jaago (Tartu Ülikooli eesti ja võrdleva rahvaluule dotsent) „Suhtemustrid regilauludes ja elulugudes"

kell 14 lõunasöök

kell 15 Merili Metsvahi (Tartu Ülikooli eesti ja võrdleva rahvaluule vanemteadur) „Naine ja seksuaalsus"

kell 17 Jaak Johanson (näitleja ja pärimusmuusik) „Mehe peidetud tundeilm"

kell 19 õhtusöök

kell 20 Reet Hiiemäe (Eesti Kirjandusmuuseumi folkloristika osakonna teadur) „Kirg ja armuloitsud eesti rahvapärimuses"

kell 22 Vahur Saarnits (metsamees Võrumaalt) „Juurtest latva: suguvõsa jõud ja tarkus"

 

9. juuni

südaöö saun, laulud ja jutuajamised

päikesetõus Tõnu Talimaa (Arhailiste Traditsioonide Keskuse juht) „Millest kõnelevad puud?"

kell 8 hommikusöök

kell 9 Hasso Krull (Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi kultuuriteooria lektor) „Ka loomadel on oma keel..."

kell 11 tagasiside

kell 11.45 lõpetamine

kell 12 lahkumine Mustjõe Kõrtsitalust

 

PÄRITUD VÄÄRTUSTE ÖÖPÄEV 2017
I looked for good service to have my website secured, then I discovered that which is the best web hosting companies is very important. I found deductively, that which web hosting is best is the foundation for website. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web top hosting companies pick up the best hosting companies I am confident, that hosting web top companies is one of the best crafted quality it is exactly what makes best website hosting companies very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |